36 Ay Taksitle Motosiklet Kredisi Veren Bankalar

Paylaş
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Özellikle kısa mesafelerde ulaşımı oldukça kolaylaştıran ve trafik problemi olmadan seyahat etme imkânı sağlayan motosikletler motorlu taşıtlar sıralamasında yer alan binek araç türlerinden biridir.

Motosikletlerin hem alımı hem de kullanımı diğer araçlara göre daha uygun ve ucuz olmakla beraber günümüzde yaşam koşullarının zorluğu ve ekonomik güçlükle göz önüne alındığı zaman nakit sıkıntısına ihtiyaç duyulabildiğinden motosiklet tutkunları tarafından bazen zorlukla alınabilmekte ve kredi kullanmaya ihtiyaç duyulabilmektedir.

Motosiklet Kredisi Nasıl Alınır

Hayal edilen ve kullanımından oldukça keyif alınan motosikletlere sahip olmak için bankalar tarafından güzel fırsatlar sunulmakta ve uygun faiz oranları ve uzun taksit seçenekleri ile kredi imkânları sağlanmaktadır.Motosiklet kredisi almak isteyen kişilere 36 aya varan taksit imkânları ile kredi verilebilmektedir. Günümüzde ortalama olarak bir motosikletin fiyatını 10.000 TL ya da 15.000 TL civarında olarak düşünebiliriz.

10.000 TL tutarındaki bir motosikletleri almak istersek ve 36 ay vadeli taksit seçeneğinden yararlandığımızı düşünürsek bankalara göre faiz oranları değişse de ortalama olarak faiziyle birlikte geri ödemesi 13.000 TL tutarında olabilmektedir. Bunun içinde bankalara aylık olarak 370 TL civarında bir geri ödeme yapılması gerekmektedir.

Motosiklet Kredisi İçin Başvuru Evrakları Nelerdir

Motosiklet kredisini alabilmek için kredi kullanacağınız bankanın en yakın şubesine gidilmesi ve sizden talep edilen başvuru formunun ayrıntılı olarak doldurulması gerekmektedir.

Bunun yanı sıra başvuru sahibinin ve eğer banka tarafından gerekli görüldüyse kefil olan kişinin nüfus cüzdanları fotokopisi, gelir belgesi ya da ücretli olarak çalışan kişinin maaş bordrosu, serbest meslek çalışanları için vergi levhası, emekliler için ise maaş cüzdanlarının fotokopisi ya da tapu veya kira geliri varsa kira kontratı fotokopisi gerekmektedir. Ayrıca eğer alınacak olan motosiklet 0 km ise şirketin vereceği fiyat teklifi veya proforma faturanın da bankaya ibraz edilmesi istenmektedir.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

code

DMCA.com Protection Status