Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notu Yükseltme : Kredinotun.com

2017 Kredi Notu Öğrenme

2017 Kredi Notu Öğrenme

Kredi notu her geçen gün daha fazla alanda kullanılmaya başlanırken buna paralel olarak kredi notunun önemi de her geçen gün artmaya devam ediyor. Eskiden sadece bankalardan kredi çekmek isteyen kişiler için önemli kabul edilen kredi notu sistemi günümüzde artık araba kiralamadan taksitle beyaz eşya ya da mobilya almaya kadar pek çok alanda başvuruda bulunan kişinin onay almasını sağlaması açısından değerlendirme aracı olarak kullanılıyor. Peki, 2017 kredi notu öğrenme işlemi nasıl yapılır?

Findeks Kredi Notu Öğrenme 

Findeks internet sitesi üzerinden kredi notu sorgulama hizmeti almak isteyen kişilerin ilk olarak Findeks üyelik işlemlerini tamamlayarak siteye üye olmaları gerekmektedir. Ardından sisteme kimlik numarası ve oluşturduğunuz şifreniz ile giriş yaparak Findeks kredi notu sorgulama ekranından işlemlerinizi yapabilirsiniz. İlk yapacağınız kredi notu öğrenme ücretsiz olarak sunulacak olup sonrasında yapacağınız her sorgulama ise ücretlendirilecektir.

SMS Kredi Notu Sorgulama 

Kredi notu öğrenme SMS ile de yapılabilmektedir. Kredi notu SMS ile öğrenme hizmetinden yararlanmak isteyen kişilerin Turkcell ya da Vodafone hattına sahip olan cihazların mesaj bölümünden kimlik numaralarını yazıp bir boşluk bırakarak ardından doğum yıllarını 4 haneli olarak ekleyip oluşturdukları bu kısa mesajı 1122 numarasına göndermeleri yeterlidir. Findeks kredi notu SMS öğrenme hizmeti bedeli olarak 9 lira ödenmesi gerekmektedir.

Banka Kredi Notu Öğrenme

Kredi notunu öğrenmek isteyen kişilerin kullanabilecekleri son yöntem ise banka kredi notu sorgula hizmetlerinden yararlanmaktır. Bankaların internet şubeleri ya da fiziki şubeler üzerinden Findeks risk raporu alarak sorgulama hizmetinizi gerçekleştirebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ