2017 Konut Kredisi Faiz Oranları ve Konut Fiyatları Ne Olur?

Paylaş
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Ev sahibi olmak isteyen kişiler için birbirinden cazip kampanyalar hayata geçirilmeye devam ederken kredi kullanarak ev almak isteyen kişiler ise bu dönemin uygun olup olmadığını merak ediyor. 2017 yılının ilk aylarında başlatılan konut kampanyaları büyük ilgi çekerken zaten düşen konut kredisi faiz oranları ile desteklendiği için konut almak için kesinlikle en uygun dönem içinde olduğumuzu söyleyebiliriz.

2017 Konut Fiyatları Ne Olacak?

Ne yazık ki 2017 yılının ikinci çeyreği ile beraber konut fiyatlarının yükselmesi bekleniyor. Döviz kurlarının sürekli olarak yükselmesi beton ve demir gibi dolara endeksli ham maddelerde maliyet yükselmesine neden olurken bu da konut fiyatlarına yansıtılacak. Konut fiyatlarına Mart 2017 tarihinden sonra kesin olarak zam yapılması bekleniyor.

20 Yıl Vadeli Konut Projeleri Kampanyası 

Emlak Konut GYO ile GYODER başkanlığında kurulan ve pek çok markalı konut üreticisinin katıldığı 20 yıl vadeli düşük faizli konut kampanyası ile beraber kesinlikle kaçırılmaması gereken bir dönem başladı. Özellikle de konut projeleri arasından seçim yapacak olan kişilere hitap eden kampanya ile 240 ay vadeli konut kredisi kullanacak olan kişilere 0,79 kredi faiz oranı ile ev alma imkanı tanınıyor. Yine 10 yıl vadeli konut kredisi kullanacak kişilere ise 120 ay vadeli konut kredisi için konut kredisi faiz oranları yüzde 0,45 olarak uygulanıyor.

Faizsiz Konut Kredisi Desteği De Veriliyor

Kısa vadeli konut kredisi kullanmak isteyen kişilere 60 ay vadeli konut kredisi kullanmak istemeleri durumunda kampanyaya özel olarak faizsiz konut kredisi kullandırılıyor. Bunun için kampanya katılım gösteren faizsiz konut projeleri üzerinden seçimde bulunmanız yeterli oluyor.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.

2017 Konut Kredisi Faiz Oranları ve Konut Fiyatları Ne Olur? İle Alakalı Kredi Notu Sorgulama Yazıları

DMCA.com Protection Status