20 Yıl Vadeli Konut Projeleri İçin Fırsat Devam Ediyor

Paylaş
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Emlak Konut GYO liderliğinde düzenlenen yeni kampanya ile beraber isteyen kişilere faizsiz konut kredisi kullandırılırken isteyen kişilere ise 20 yıl vadeli konut kredisi kullanarak kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı sunuluyor. Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin ise tek yapmaları gereken 20 yıl vadeli konut projeleri arasından seçimde bulunarak konut satın almaları.

Konut Stok Fazlası Tüketilecek 

İnşaat firmalarının son yıllarda artan konut stok oranlarını tüketmek için başlattıkları kampanya kapsamında belirlenen konut projeleri üzerinden konut almak isteyen kişilere 240 ay vadeli konut kredisi kullandırılırken yine isteyen kişilere de faizsiz konut kredisi kullandırılacak.

5 Yıl Vadeli Konut Kredisi Kullananlara Faizsiz Konut Kredisi 

60 ay vadeli konut kredisi kullanmak isteyen kişilere kampanyaya özel olarak faizsiz konut kredisi desteği sağlanırken yine 10 yıl vadeli konut kredisi kullanmak isteyen kişilere uygulanan konut kredisi faiz oranı olarak yüzde 0,45 oranı belirlenmiş durumda.

Kampanyadan Nasıl Yarararlanacağım?

Emlak Konut GYO kampanyasından yararlanmak isteyen kişilerin kampanyaya dahil edilen Emlak Konut projeleri arasından seçimde bulunarak satın alma başvurusunda bulunmaları yeterli oluyor. 20 yıl vadeli konut projeleri başta İstanbul ve Ankara olmak üzere pek çok ilde yer alırken kampanya için belirli kontenjan ayrılmış olması nedeniyle kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin ellerini hızlı tutmaları gerekiyor.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.

20 Yıl Vadeli Konut Projeleri İçin Fırsat Devam Ediyor İle Alakalı Kredi Notu Sorgulama Yazıları

DMCA.com Protection Status