Ziraat Bankası Kredi Kartları

Ziraat Maximum Kredi Kartı
Paylaş
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Ziraat Bankası son yıllarda, birçok alanda gelişerek çağımızın şartlarını yakalamış gibi görünüyor. Teknoloji ve inovasyona önem vererek, devletin desteği ile de, müşterilerine özel bankalar ile yarışabilecek kalitede hizmet sunuyor.

Ziraat Bankası elbette bazı kolaylıkları ve kaliteyi müşterilerine sağlamak amacı ile başka bankalar ile ortaklıklar yapmaktadır. Böylece, bazı şeyleri sıfırdan yapmak yerine var olan ve popüler olan hizmetleri özel banka ortaklıkları ile çözme yoluna gitmiştir.

Ziraat Bankası, kredi kartı konusunda da kendi hizmetlerinin yanı sıra, özel banka ortaklığından doğan kredi kartı hizmetleri de sunuyor. Bunun sebebi, şu an özel bankaların kredi kartı kullanımı oldukça yüksektir. Birçok mağaza ve marka, bu özel bankaların kartları ile anlaşmalı olup, bu kartlarla yapılan alışverişlerde, banka müşterilerine avantajlar sağlamaktadırlar. Ziraat Bankası da, hem kendi kredi kartı hizmeti ile müşterilerine taksitli alışveriş avantajı sunarken, hem de anlaşmalı kredi kartı ile popüler olan bir kartın hizmetinden yararlanma imkanı sunuyor.

Ziraat Bankası Kredi Kartı

Kart Ziraat

Kart Ziraat

Ziraat Kart, kart aidat ücreti olmadan, kullanabileceğiniz bir kredi kartıdır. Bu kredi kartı taksitli alışveriş ve puan kazanma imkanı olmayan kullanımı kısıtlı bir karttır. Sadece tek çekim alışveriş ve taksitli nakit avans hizmeti sunar. Ekstre zamanı belirlenen en az ödeme tutarını ödedikten sonra kalan borcu kredilendirme imkanı vardır. Bu kartı internetten kullanabilmeniz için ek kart çıkarmanız gereklidir.

Ziraat Bankası Maximum Kredi Kartı

Ziraat Maximum Kredi Kartı

Ziraat Maximum Kredi Kartı

Bu kart ile 200.000 anlaşmalı kuruma sahip bir kartın avantajlarından yararlanma imkanı bulursunuz. Bu kart tüm kredi kartlarında aklınıza gelebilecek her türlü imkanı sağlar. Taksitli alışverişlerden, taksitli nakit avans işlemlerine, internetten alışverişlerdeki avantajlardan, taksit ve borç erteleme işlemlerine kadar, bir kredi kartında istediğiniz neredeyse tüm işlemleri sağlayan bir karttır.

Ziraat Bankası Maximum Platin Kredi Kartı ile de business class bir hizmet sunmaktadır. Elbette hesap işletim ücretleri kartlar arasında faklılık gösteriyor. Ziraat Bankası ayrıca kredi kartı olmayan, banka kartı olan bazı kartlarının da, kredi kartı özellikeleri taşıyan versiyonları mevcuttur.

Ziraat Bankası kredi kartları konusunda, daha detaylı ve geniş bilgilere Ziraat Bankası Kredi Kartları internet adresinden ulaşabilirisiniz.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

code

DMCA.com Protection Status