Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır

Ziraat Kart Başvurusu Nasıl Yapılır
Paylaş
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Bir kamu bankası olan Ziraat Bankası müşterilerine Ziraat Maksimum kredi kartı ile kredi kartı hizmeti sunmaktadır. Ziraat maksimum kredi kartının avantajlarına sahip olabilmek için 3 yol bulunmaktadır. Bu yollar:

– Telefon bankacılığı ile baÅŸvuru: Ziraat Maksimum kredi kartı baÅŸvurusu için 444 00 00 numarasını arayarak ziraat bankasının müşteri hizmetleri menüsüne ulaşıp, bu menüden kredi kartı menüsünü tuÅŸlamalı, bu menüden de kredi kartı baÅŸvuru menüsüne gelerek sizden baÅŸvuru için istenen isim, soy isim, tc kimlik no, anne adı, soy adı, kızlık soy adı, baba adı, gelir durumu gibi detaylı soruların cevaplarını verin.  Size baÅŸvurunuzu onaylıyor musunuz sorusuna onaylıyorum diyerek Ziraat maksimum kredi kartı baÅŸvurusunu yapmış olursunuz. Size 48 saat içinde olumlu veya olumsuz cevap vereceklerdir. Olumlu cevap gelmesi durumunda bir Ziraat Bankası ÅŸubesine giderek kredi kartı sözleÅŸmesi imzalamanız gerekir.
– Ziraat Bankası ÅŸubesine giderek baÅŸvuru:  Size en yakın Ziraat Bankası ÅŸubesine giderek kredi kartı baÅŸvurusu yapabilirsiniz. En yakın ÅŸubeye gidip bireysel müşteri hizmetleri bölümüne kredi kartı baÅŸvurusu yapmak istediÄŸinizi söyleyin. Size verecekleri 15 sayfalık kredi kartı baÅŸvuru formundan sizle ilgili kısımları kiÅŸisel bilgilerinizle doldurun. Formu doldurduktan sonra her sayfanın altına ve kredi kartı sözleÅŸmesine imzanızı atın. SözleÅŸme imzaladıktan sonra Ziraat Maksimum kredi kartı baÅŸvurunuzu tamamlamış olursunuz.

Ziraat Kart Başvurusu Nasıl Yapılır

Ziraat Kart Başvurusu Nasıl Yapılır

– Cep telefonu ile baÅŸvuru: Ziraat Maksimum  baÅŸvurusu için KREDÄ°KATI boÅŸluk TC kimlik numaranızı yazarak 2448 e mesaj atarak kredi kartı baÅŸvurusu yapabilirsiniz. Olumlu cevap gelmesi durumunda ÅŸubeye gidip kredi kartı sözleÅŸmesini imzalamanız gereklidir.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

code

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır İle Alakalı Kredi Notu Sorgulama Yazıları

DMCA.com Protection Status