Ziraat Bankası Eft Havale ücretleri

Ziraat Bankası havale eft ücretleri
Paylaş
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Geçmişten günümüzde süre gelen ve büyüyen bir bankadır Ziraat Bankası eski adı ile halk ın bankası olarak tabir edilen Ziraat Bankası aynı tempo ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Ziraat Bankası hesap açtırmak isteyen müşterilere sunulan vadeli ve vadesiz hesaplardan bir tanesini açtırdıktan sonra bankanın müşterisi olmak artık zor olmamaktadır.

Ziraat Bankası Eft Havale ücretleri

Tüm bankalarda olduğu gibi banka müşterilerinin merak ettiği bir konudur bankaların eft veya havale ücretlerinin ne kadar olduğu. Bu yüzden bu konuda Ziraat Bankası EFT ücretleri ne kadar ve Ziraat Bankası HAVALE ücretleri ne kadar gibi soruların yanıtını arayacağız.

Kredi ve kredi kartı ürünlerine dahi başvura bileceğiniz ziraat bankasında düşük faizli ev kredileri çekmek artık daha da kolay. Sizlere sunulan mali faiz oranları ile diğer bankalardan daha düşük faizli ev kredisi ve işyeri açma kredisi çekebilirsiniz.

Ziraat Bankası EFT ücretleri ne kadar

Bankanın 2015 yılı dahilinde hesaptan hesaba yapılan eft işlemlerinde ücret kesintisi %0,40 oranındadır. Ayrıca düzenli ödemelerde max 3 TL ücret kesintisi söz konusudur. Bankanın içinden eft yaptığınızda ise eft ücretleri artmakta olup 10 TL min tutar alınmaktadır. Eğer internet hesabınız var ise internet üzerinden Ziraat Bankası hesabınızdan yapacağınız eft işlemlerinde 2 TL ücret alınmaktadır.

Ziraat Bankası havale eft ücretleri

Ziraat Bankası havale eft ücretleri

Ziraat Bankası HAVALE ücretleri ne kadar

Banka 2015 yılı için yapmış olduğu açıklamalarda internet üzeri bağlı bulunduğu ziraat bankası havale işlemlerinde müşterilerinden ücret almamaktadır. Ancak kasadan veya şube içinden yapılan havale işlemlerinde %0,04 oranında ücret alıyor. Bildiğiniz gibi ziraat bankası internet bankacılığında maaş hesabınız var ise tüm eft ve havale ücretleri ücretsiz olarak yapılmaktadır. Aynı zamanda vermiş oldugunuz otomatik ödeme talepleri sayesinde de yine eft veya havale işlemlerinde ücret alınmıyor.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

code

DMCA.com Protection Status