Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notu Yükseltme : Kredinotun.com

Yapıkredi Havale ve Eft ücretleri 2015

Yapıkredi Havale ve Eft ücretleri 2015

Yapıkredi bankası ülkemizde hizmet vermeye başladıktan sonra hızla büyümeye başlamış ve bankacılık sektöründe hızlı adımlar ile yurdun her bölgesinde yaygın şube ağına kavuşmuştur. Bankacılık alanında yüksek miktarda kredi temin etmenin yanı sıra WORLD kredi kartı ile her 3 kişiden 1 ini kredi sahibi yapmıştır. Bu yüzden ülkemizde yapıkredi bankası çok sevilen bir bankadır.

Yapıkredi Havale ve Eft ücretleri 2015

Havale ve eft ücretlerini incelediğimizde kredi ve kredi kartı alanında yapmış olduğu başarıları gölgede ne yazıkki bırakmaktadır. Zira eft ve havale ücretleri diğer bankalara göre bir hayli yüksektir.

Yapıkredi Hesaptan EFT ücretleri işlemlerinizde min tutar 3 TL iken, kredi kartından eft yapmak istediğinizde Tutar x %3 + faiz (en az 3 TL) şeklinde hesaplanıyor.

Yapıkredi Eft ve Havale ücretleri

Yapıkredi Eft ve Havale ücretleri

Yapıkredi Hesaptan Havale ücretleri olarak ücretsiz iken , kredi kartından havale işlemleri Tutar x %3 + faiz (en az 3 TL) şeklinde hesaplanmaktadır.

Yapıkredi Kredi Kartı Nakit Avans Hesaplama

Bunu incelediğimizde çekeceğiniz tutara göre ücreti faiz ile ödeyeceksiniz. Kısa bir örnek ile açıklamak istediğimiz de Tutar x %3 + faiz (en az 3 TL) şeklindedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ