Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notu Yükseltme : Kredinotun.com

Yapıkredi Bankası Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır

Yapıkredi Bankası Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır

Yapı kredi bankası kredi kartı olan Word kart, hem alışverişlerde hem de nakit avans işlemlerinde kullanıcılarına avantajlar ve kolaylıklar sunmaktadır. Bu avantajlara sahip olmak için Word kart başvurusu yaparak Word kredi kartı sahibi olabilirsiniz. Bunun için 3 başvuru yöntemi bulunmaktadır. Bunlar:

Cep telefonu ile başvuru: Cep telefonunuzdan yapı kredi bankası kredi kartı hizmeti olan 5221 numarasına büyük harfler ile WORD TC KİMLİK Numaranızı yazarak mesaj atın. Mesajınızdan sonra en kısa sürede sizinle müşteri temsilcisi aracılığı ile iletişime geçilecek ve başvurunuza cevap verilecektir.
İnternet bankacılığı ile: Yapı Kredi bankası internet sayfasında yer alan (http://www.yapikredi.com.tr/bireysel-bankacilik/kartlar/kredi-kartlari.aspx ) sayfasından kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Bu sayfayı tıklayarak önünüze gelecek kredi kartları türlerinden istediğinizi tıklayarak başvuru formunu kişisel bilgileriniz, maaş bilgileriniz ve adres bilgileriniz ile doldurarak başvurumu onaylıyorum butonuna tıklayın. Onay verdikten sonra kredi kartı başvurunuzu yapmış olursunuz. Olumlu cevap gelmesi durumunda vermiş olduğunuz bilgilerin doğruluğunu taahhüt etmek için yapı kredi şubesine gidip imza atmanız gerekir.

Yapıkredi Kredi Kartı Başvurusu

Yapıkredi Kredi Kartı Başvurusu

Yapı Kredi şubesine giderek başvuru: En yakın Yapı Kredi bankası şubesine giderek kredi kartı başvurusu yapmak istediğinizi belirtin. Bireysel müşteri temsilcisi tarafından verilecek olan başvuru formunu doldurup imzalayarak görevliye verin. Görevlinin uzatacağı kredi kartı sözleşmesini de imzalayarak Yapı kredi Bankası kredi kartı başvurusunu yapmış olursunuz. Başvurunuzun olumlu sonuçlanması halinde 15 gün içerisinde belirtiğiniz adrese teslim edilecektir. Kredi kartınızı getiren kurye kartı size teslim edeceğinden belirttiğiniz adreste bulunmamanız halinde banka şubesinden de alabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ