Yapıkredi Bankası Eft Saatleri Ne Zaman

Yapıkredi Bankası Şubeler
Paylaş
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Ülkemizdeki büyük bankalardan bir tanesi olan ve koç grubuna mensup olan Yapıkredi bankası hızla büyümeye devam ediyor. Yapıkredi bankasından bir başka banka hesabına para transferi için eft saatleri içinde işlemlerinizi yapmanız gerekiyor. Mesai saatleri dışında kalan her işlem, bir sonraki işleme sarkabilir.

Yapıkredi Bankası Eft Saatleri Ne Zaman

Yapı Kredi Bankası EFT saatleri için bir uygulama konusu söz konusu değildir. Bunun nedeni ise bankalar arasında kullanılan tüm sistemlerin Cuma akşam saat 17.00 itibarîyle son bulmasından kaynaklanmaktadır. Mevduat hesabının, kredi kartlarının ve hesap numaralarının mutlaka EFT yapabilmek adına IBAN numarasına da ihtiyaç olmaktadır. Bu ihtiyacın karşılanmadığı durumlarda ise kişilerin hatalı işlem yapması mümkün hale gelecektir. Bu nedenle dikkatli olunması yerinde olacaktır.

Yapıkredi Bankası Şubeler

Yapıkredi Bankası Şubeler

Yapı Kredi Bankası EFT saatleri, akşam saat 17.00 ye kadar devam etmektedir. Ücretler için de her banka gibi kendi oranlarını uygulamaktadır. Burada yapacağınız bir EFT işlemi için ücret düzeyleri yaklaşık olarak 3,5 lira olmaktadır. Ancak genel bir ücret düzeyinin dışında ki 16.30 ile 17.00 arasında bu hizmet iki katına varmaktadır.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

code

DMCA.com Protection Status