Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notu Yükseltme : Kredinotun.com

Yapıkredi Bankamatiklerden Para Yatırmada Kesinti

Yapıkredi Bankamatiklerden Para Yatırmada Kesinti

Para yatırma işlemlerinde ücret mi kesilir ? derseniz maalesef bazı bankalar para yatırma işleminde bile ücret kesmektedirler. Günümüzde neredeyse bankaların %70 inden fazlası bankamatiklerden birine havale işlemi yaparken kağıt hesabı telaşına düşerek tüketicilerden ücret kesmektedirler.

Yapıkredi Bankamatiklerden Para Yatırmada Kesinti Var mıdır ?

Yapıkredi bankamatik veya kredi kartınız var ise bankamatiklerden sadece kendi hesabınıza para yatırdığınızda ücret kesilmiyor. Ancak kendi hesabınız dışındaki birine yapıkredi hesabına para yatırmak istediğinizde 2015 yılı için 4.5 TL ücret kesmektedir. Şayet kartsız para yatırmak istediğinizde ise bu ücret 5 TL olmaktadır.

Yapıkredi Bankası Bankamatiklerinden Kredi Kartı Borcunu Yatırınca Ücret Kesiliyor Mu ?

Bu sorumuzun en güzel yanı ise kendi yapıkredi bankanızın kredi kartı ödemelerinizde herhangi bir ücret kesilmemektedir. Ek olarak başkasının yapıkredi kredi kartında bile yine ücret kesilmiyor.

Yapıkredi Bankamatiklerinden Gün içinde En Fazla Ne Kadar Para Çekilir ?

Yapıkredi Bankası Atm Ücretleri

Yapıkredi Bankası Atm Ücretleri

ATM’ lerden TL Kartınız ile Bireysel Bankacılık müşterisiyseniz günde en fazla 1000 TL’ ye, Kişisel Bankacılık müşterisiyseniz 3500 TL’ye, Özel Bankacılık müşterisiyseniz 5000 TL‘ye kadar para çekebilirsiniz. Eğer Ardıç Paketi üyesi iseniz 2 kat Günlük Para Çekme Limiti’ne sahip olabileceksiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ