Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notu Yükseltme : Kredinotun.com

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartları

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartları

Yapı Kredi Bankası, dünyanın ve Türkiye’nin en değerli ve en çok müşteriye sahip, kartlarından birisidir. Dünya da en iyi 10 kredi kartı markasından biri seçilen Worldcard, Türkiye’de en çok müşteri ve üye iş yerine sahip kartlardan birisidir. Ayrıca sağladığı birçok farklı hizmet ve avantajlar ile müşteri memnuniyeti en yüksek kartlardan birisidir.

Yapı Kredi Bankası, farklı müşterilerinin, farklı ihtiyaçlarına göre, farklı avantajlar sağlayan birçok kredi kartı hizmeti sunmaktadır. Bu kartların farklılıkları, sayesinde müşterileri, kredi kartı kullanma alışkanlıklarına göre, onlara daha avantajlı hizmetler sunmak için özelleştirilmiştir.

Worldcard

World Yapı Kredi

World Yapı Kredi

Yapı Kredi Bankası en büyük prestijine, Worldcard ile sahiptir. Dünya çapında bir ünü ve kalitesi vardır. Wordlcard kendi içinde farklı avantajlar ve hizmetler sunan kart gruplarına ayrılmıştır. Bu ayrılıkların sebebi ise farklı müşteri profillerine özel hizmet sağlamak. Örneğin iş dünyasına özel hizmetler ve avantajlar sağlamak için Worldcard Business, akaryakıt harcaması fazla olanlar için avantaj sağlayan, Worldcard Opet gibi, farklı kart seçenekleri sunar. Böylece, en çok harcama yaptığınız alan ile alakalı bir kart seçerseniz daha fazla avantajdan yararlanırsınız.

Crystal

Crystal Kart

Crystal Kart

Yapı Kredi Bankası özel müşterileri için, özel ayrıcalıklar tanıyan bir kredi kartıdır. Bu kart genelde, daha değerli ve pahalı alışverişlerde avantajlar sağlar. Ayrıca sağladığı hizmetler bir çok kredi kartında olmayan hizmetlerdir.

Adios

Adios Yapıkredi

Adios Yapıkredi

Sürekli seyahat eden, seyahat harcamaları yüksek olan müşterilere avantaj sağlayan, Adios Kart, müşterilerine, yaptıkları alışverişlerden bedava uçuş hizmetleri konusunda bir takım ayrıcalıklar sağlıyor.

Play

Play Kart

Play Kart

Yapı Kredi Bankası, 26 yaşından küçük gençlere ve öğrencilere özel kartı Play ise sinema, yemek ve bir takım gençlere özel aktivitelerde avantajlı hizmetler sunmak için kullanılan bir karttır. Play aslında bir kredi kartı değildir. Play kartı kullanmak için, vadesiz hesabınızın olması gerekiyor.

Taksitçi

Taksitci Kredi Kartı

Taksitci Kredi Kartı

Alışverişlerinde sürekli taksit seçeneğinden faydalanmak isteyenlerin tercih sebebi, Yapı Kredi Taksitçi. Taksitçi kart, adından da anlaşıldığı gibi, sürekli taksitli alışveriş yapanlara özel avantajlar sağlayan bir karttır.

Yapı Kredi Bankası kredi kartları konusunda daha detaylı bilgiye Yapı Kredi Bankası Kredi Kartları internet adresinden ulaşabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ