Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notu Yükseltme : Kredinotun.com

Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır

Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır

Tüm bankalar gibi Vakıfbak’ta müşterilerine Word card ile kredi kartı hizmeti sunmaktadır. Vakıf bank kredi kartı sahibi olabilmek için yapabileceğiniz 3 başvuru yöntemi vardır. Bu yöntemleri şu şekilde sıralayabiliriz.

– Telefon bankacılı ile başvuru: Vakıf Bankasının müşteri hizmetleri telefon numarası olan 444 07 24 numaralı telefonunu arayarak ilgili menüden 2 – 1 – 4 ü tuşlayıp kredi kartı başvuru menüsüne ulaşırsınız. Burada sizden TC kimlik numaranızı, isim, soy isim ve aylık gelirinizin ne kadar olduğunu belirtmenizi isteyecekler ve başvurunuzu sona erdireceklerdir. 48 saat içinde kredi kayıt bürosundan alacakları bilgiye göre size olumlu veya olumsuz cevap verirler. Cevap olumlu olması durumunda en yakın Vakıf Bankası şubesine giderek bilgilerinizi içeren Vakıfbank kredi kartı başvurusu formunu doldurup imzalamanız gerekmektedir.
– İnternet Bankacılığı ile başvuru: Vakıf Bankası internet sayfasına girerek kartlar sekmesinden kredi kartı başvuru sayfasına (https://www.vakifbank.com.tr/kartlar )ulaşmanız gereklidir. Bu sayfada yer alan Vakıfbank kredi karı başvuru formunu ve gerekli bilgileri doldurup onaylayarak kredi kartı başvurusu yapmış olursunuz.  İnternetten yapılan başvurular 24 saat içinde cevaplandırılır. Olumlu cevaplanması halinde en yakın Vakıf bankası şubesine giderek daha önce doldurmuş olduğunuz başvuru formunu imzalamanız gereklidir.

Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu

Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu

Vakıf Bankası şubesine giderek başvuru: Kredi kartı başvurusu için en yakın Vakıf Bankası şubesine giderek bireysel bankacılık bölümünden sıra numarası alın. Sıranızı geldiğinde görevliye kredi kartı almak istediğinizi belirtin. Görevlinin size uzatacağı 11 sayfalık baş vuru formunun ilgili bölümlerini kişisel bilgilerinizle doldurarak her sayfanın altına imzanızı atın. Bu arada görevli sizin maaş, kimlik no vb. bilgilerinizi sisteme girer. İmza işlemi bittikten sonra Vakıf bankası kredi kartı başvurunuzu yapmış olursunuz. 24 saat içinde size olumlu veya olumsuz cevap gelecektir. Olumlu cevap gelmesi halinde 15 gün içinde kartınız belirttiğiniz adrese gelir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ