Türkiye Finans Katılım Bankası Kredi Kartları

turkiye-finans-kredi-karti
Paylaş
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Türkiye Finans Katılım Bankası, 31 Mart 2008 yılında Arabistan’ın en büyük bankası olan The National Commercial Bank (NCB) tarafından %61 hisseleri satın alınan bir katılım bankasıdır.

Türkiye Finans Katılım Bankası, bir çok banka gibi, sıfırda bir sistem kurmak yerine, Garanti Bankası ile anlaşarak, kredi kartı olarak Bonus özelliği olan Hapy kartlarını kullanmaktadır.

Happy Kredi Kartı

Happy Kredi Kartı

Bir çok bankanın bu yöntemi seçmesindeki sebep, hazır on binlerce üye iş yeri ve milyonlarca kullanıcısı olan bir kredi kartını kullanmak, sıfırdan sistem kurup, altyapısı, anlaşmaları ve pazarlamasını yapmaktan kolaydır.

Başka bankaların kredi kartı sistemi ile entegre olarak çalışan bankalar, müşterilerine hem kendi avantajlı hizmetlerini sunarken, hem de anlaşmalı olduğu kredi kartının avantajlı hizmetlerinden yararlanmasına olanak sağlıyor. Bugün bu sistem çoğu banka (devlet bankaları da dahil) tarafından kullanıyor.

Türkiye Finans Katılım Bankası, müşterilerine kredi kartı olarak Happy-Bonus kartı sunuyor. Bu kart farklı ihtiyaçlara ve alışveriş alışkanlıklarına göre avantajlar sağlayan farklı kartlara ayrılmıştır. Farklı kartların farklı avantaj ve ayrıcalıkları var. Daha çok harcama yaptığınız alana veya daha çok ihtiyaç duyduğunuz avantajlı hizmete göre bu kartlardan birini seçebilirsiniz.

Türkiye Finans Katılım Bankasının sunduğu kredi kartları Happy Kart, Happy Kart Gold, Happy Kart Platinum, Happy Kart Zero, Happy Kart Anne, Happy Kart Kahramanmaraşspor, Happy Kart, Haremeyn Şua, Haremeyn Kart. Bu kartlar içinde en ilginç olanları Kahramanmaraşspor Kart ve Haremeyn Şua karttır.

Haremeyn Åžua Kart

Haremeyn Åžua Kart

Kahramanmaraşspor Kart, katılım bankalarının çıkardığı ilk taraftar kartı özelliğine ve Haremeyn Şua ise üzerinde kıbleyi gösteren pusula olan ilk kart özelliğine sahiptir. Bu arada ilk taraftar kartın neden Kahramanmaraşspor Kart olduğu konusunda ise kesin bir bilgi yoktur.

Happy KahramanmaraÅŸ Kart

Happy KahramanmaraÅŸ Kart

Türkiye Finans Katılım Bankası kredi kartları hakkında daha detaylı bilgi için Türkiye Finans Katılım Bankası Kredi Kartları adresinden bilgi alabilirsiniz.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

code

Türkiye Finans Katılım Bankası Kredi Kartları İle Alakalı Kredi Notu Sorgulama Yazıları

DMCA.com Protection Status