Tümosan Motor’da Beklentiler Zayıfladı

TMSN
Paylaş
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Yatırım köşemizde bugün yatırımcıların çok fazla soru sorduğu hisselerden bir tanesi olan TMSN yani Tümosan Motoru ele almak istedik. Bilindiği üzere Borsadan para kazanmanın ana formüllerden bir tanesi uzun vadeli yatırımcı olmaktan geçmektedir. Uzun vade denilince 1/2 gün veya ay diye tabir edilmemelidir. Uzun vadeye yayan yatırımlarını uzun vadede çekmek isteyen her yatırımcı illaki kazanacaktır bu sistemden. Ortalama olarak 3 yıl üstü uzun vade olarak tabir edilmelidir.

Tümosan Motor’da Beklentiler Zayıfladı

Yatırımcıların çoğu amatör tabir edilen kesimler ne yazıkki TMSN hissesini yüksekten almışlardı. Ortalama olarak 8,90 lardan alanların yanı sıra beklentilerin çok yüksek olmasına inanan amatör yatırımcılar 8 in üstündan tutunamayan bir hisseye girdiklerin farkına ne yazıkki geç anlamışlardı. Kısa vadede hisse yatırımcılarına zarar ettirsede şuanki seviyelerin seçim sonuçlarının etkisinde kaldığını da bildirmek istiyoruz . 6.20 lere kadar düşen hissenin anlık tepkilerde 6,50 üstüne atmasıda hissenin dip seviyeden çıkacağını göstermekte.

TMSN

TMSN

TMSN Hissesinde Temettü Ödenmeyecek !

Ne yazıkki profesyonel yatırımcıların ilk ana hedefi olan Temettü kavramının olmadığı hisselerin güven vermediğini yenilemek istiyoruz. Temettünün olmadığı yerde hissenin önünün kapalı olduğunu da yenilemek istiyoruz.

TMSN Hissesinin Kısa Vadede Görünümü Nasıl ?

Tmsn hissesini analiz ettiğimizde kısa vadede olumlu etkilerin olacağını düşünmekteyiz. Zira seçimlerden dolayı dip yapan hisselerin koasliyon hükümetinin kurulmasına başladığı an yükseleceğini de görmekteyiz. Kısa vadede hissenin kendisini 7 üstüne atması söz konusu olabilir. Tabi bunun için ilk varsayım şartımızın 45 günlük süre verilen hükümetin kurulması olacaktır.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

code

DMCA.com Protection Status