Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notu Yükseltme : Kredinotun.com

TEB Bonus Kart Kredi Kartı Başvurusu

TEB Bonus Kart Kredi Kartı Başvurusu

TEB Türkiye Ekonomi Bankası hızla büyeyen bankalardan bir tanesidir ülkemizde. Hızlı büyümesinin yanında kredi kartı ve kredi alanlarında da gözümüze giren bir bankadır. Bankanın bilinen en büyük avantajlarından bir tanesi kefil istemeden hızlıca krediyi hesabınıza tahsis etmesidir. Ayrıca kredi kartı yıllık kart ücretini itirazınız halinde sizlere geri vermesidir.

TEB Bonus Card başvurusu yapmak ise çok basit olmakla beraber bu kredi kartının özelliklerini duyunca ne kadar haklı olduğumuzu anlayacaksınız. TEB Bonus Kredi Kartı Özellikleri :

-Kartınız ile herhangi bir harcama yaptığınızda bonus kazanıyorsunuz eski deyiş ile ne kadar bonus o kadar para demek !

Teb Bonus Kredi Kartınız ile otomatik ödeme talimatı vererek hızlıca tüm faturalarınızı beklemeden ödeme imkanı sunmakta.

Teb Bonus Kredi Kartınızın en güzel özelliklerinden bir tanesi de Harcama Sözünüze Bonus vermesi. Toplamda tam 500 tl bonus bu kredi kartında sizleri bekliyor. Kısaca anlatmak gerekiyorsa her ay 1000 tl lik harcama sözünüze 100 TL vermesidir. Ancak harcama sözünüz 1 yıl geçerlidir.

Teb Bonus Kredi Kartınız ile banka kartınız gibi işlemler yapabilirsiniz.

Teb Bonus Kredi Kartınız nakit avans çekebilirsiniz. Uygun faiz oranları aylara göre değişebiliyor misal eylül 2015 ayına özel nakit avans çekim faizi %0.99 oranında.

Teb Bonus Kredi Kartınız ile hızlıca ek kart çıkartmak mümkün.

Teb Bonus Kart Başvurusu

Teb Bonus Kart Başvurusu

*Yukarıdaki resimde görüldüğü gibi teb.com.tr adresindeki kart başvurusu alanındaki bilgileri doldurarak hızlıca kredi kartına başvuruda bulunabilirsiniz.

Teb Bonus Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenmek

Teb Bonus Kredi Kartı Başvuru Yapmak

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ