Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notu Yükseltme : Kredinotun.com

Sigortam Yok Nasıl Kredi Çekebilirim

Sigortam Yok Nasıl Kredi Çekebilirim

Eğer bir yerde çalışmıyorsanız, kredi çekmek sizin için zor bir iş olacaktır. Sigortanızın olmaması, kredi çekemezsiniz anlamına gelmez. Belli başlı prosedürleri yerine getirebilirseniz sizde kredi kullanabilirsiniz. Bu süreç sizi bir hayli yorsa bile sonucu olumlu yöne çekmek yine sizin elinizdedir.

Sigortam Yok Nasıl Kredi Çekebilirim

Sigortalı çalışan bir kişi aynı işyerinde en az 6 ay çalışıyor olması gerekir. Sigortasız kredi kullanmanın iki yolu vardır. Bu yazımızın devamında detayları sizlere anlatacağız. İlk olarak eğer çekmek istediğiniz krediye karşılık ev veya arabanıza ipotek koydurabilirsiniz. Banka kendisini garantiye almak için malınızı teminat olarak göstermenizi talep eder. Diğer bir yöntem ise, daha önceden çalışan biriyseniz, geçmiş dönemdeki kredi veya kredi kartı kullanımınıza bakar. Kredi kartını doğru kullandıysanız, ödemelerinizi gününde yaptıysanız aynı şekilde kredi ödemelerinizi günü gününe yatırdıysanız doğal olarak kredi notunuz önceden yükselmiştir ve riskli müşteri grubunda olmadığınız için sigortasız olsanız da, herhangi bir işyerinde çalışmasanız da kredi kullanabilirsiniz.

Sigortasız Kredi Başvurusu

Sigortasız Kredi Başvurusu

Hiçbir banka kredi vermek zorunda değildir. KKB puanınız ne kadar yüksek olursa olsun kredi kullandığınız andan itibaren puanınız düşer ve taksit ödemeleriniz gününde ödenirse birer puan artarak yine dengeyi bulabilirsiniz. Sigortasız kredi kullanma konusundan bahsettik. Altını çizmek gerekir ki bazı bankalar siz, malınızı teminat gösterseniz bile sigortanız olmadığı için sizden kefil isteyebilir. Her ne kadar tüm belgeleri, kefili, arabayı, evi gösterseniz de banka size kredi verme hakkını saklı tutar.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ