PTT kredi kartı başvurusu nasıl yapılır

Ptt Bonus Kredi Kartı Başvurusu
Paylaş
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

PTT, son yıllarda yaptığı yenilikler ve çağa ayak uydurma hamleleri ile müşterilerine çok sayıda hizmet sunmaya başlamıştır. Bu yeniliklerden biri de PTT kredi kartı hizmetidir. Bu hizmet ile PTT şubelerinde bulunan atm lerden istediği işlemleri yapabilir, alış verişlerinde kullanabilir veya taksitli, nakit avans işlemleri yapabilirler. PTT kredi kartı başvurusu yapmak için yaşadığınız şehirdeki merkez pastahaneye veya kredi kartı başvuru yapılabilecek olan PTT şubelerine gidilmelidir.

Ptt şubelerine giderek Ptt bonus kredi kartı başvuru yapmak istediğinizi belirtin. Banko görevlisi size 11 sayfalık bir kredi kartı başvuru formu verecek ve sizden bu formu doldurmanızı isteyecektir. Siz bu başvuru formunu doldururken detaylı olarak bütün bilgileri eksiksiz ve doğru olarak girmelisiniz. Başvuru formunu doldurduktan sonra ilgili görevliye verin. Banko görevlisi bu formda yer alan bilgileri Ptt veri tabanına girecektir. Sizden daha sonra kimlik fotokopinizi, güncek maaş bordronuzu isteyecektir. Son olarak Ptt kredi kartı müşteri sözleşmesini imzalamanızı isteyecektir.  Ptt kredi kartı başvurunuz bu şekilde son bulur.  Ptt kredi kartı servisi sizin bilgilerinizin doğruluğunu inceleyecek, kredi kayıt bürosundan sizin sicilinizi araştırıp karar verecektir. Ptt kredi kartı başvurunuzla ilgili olarak olumlu karar vermesi durumunda ptt kuryesi ile size ptt bonus kredi kartınızı ulaştıracaktır.

Ptt Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Ptt Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Ptt kredi kartı başvurularının internet üzerinde ve telefon bankacılığı sistemine benzer bir sistemle yapılabilmesi için çalışmalarını sürdürmektedir. Bu sistemleri hayata geçirdiklerinde oturduğunuz yerden ptt bonus kredi kartı başvurunuzu yapabileceksiniz.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

code

DMCA.com Protection Status