Özürlü Maaşı Sorgulama – 3 Aylık 2022 Sorgula

3 Aylık Engelli Maaşı Sorgulama
Paylaş
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Özürlü olan insanlara devlet tarafından 3 aylık olacak şeklinde özürlü maaş bağlanmaktadır. Özürlü olan kişiler maaşlarını her 3 ay da bir 2022 adı altında alıyor. Diğer adı 3 aylık 2022 maaşı olan özürlü maaşı günümüzde her özürlü veya engelli insanlara durumlarına yetmediği halde az da olsa verilmesi güzel bir başlangıçtı.

2022 maaşı sorgulama yapmanız için esgm kurumundan faydalanmanız gerekiyor. Esgm olarak sizlere daha iyi hizmet vermek ve daha hızlı sorgulama yapmanız için basit yollardan özürlü maaşınızı sorgulaya bilirsiniz.

ENGELLİ MAAŞI SORGULAMA İÇİN buraya

ÖZÜRLÜ MAAŞI SORGULAMA İÇİN buraya

2022 3 AYLIK MAAŞI SORGULAMA İÇİN buraya

3 Aylık Engelli Maaşı Sorgulama

3 Aylık Engelli Maaşı Sorgulama

tıklayıp Özürlü Maaşı Sorgulama yapabilirsiniz arkadaşlar. Sorgulama işlemlerinin hepsi de artık e devlet uygulaması ile yapılıyor. E türkiye bağlantısına tıkladığınızda açılan pencere ekranında sizden TC numaranız ve şifreniz istenecektir. Şifresi olanlar hızlıca girip özürlü maaşını sorgulayabilir. Ancak şifresi olmayanlar 1 TL karşılığından PTT kurumundan alacağınız e devlet şifresi ile yeniden giriş yapabilir.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
 • Site Yorum

6 adet yorum var.

 1. İMRAN ÇELİK diyor ki:

  imrançelik bayanım bekarim yaşim 31 bekarim özürlü maaşim kesildi bağlanmadi bağlattamadik özürlü liseyyi gidemedim okulla gidemedim okuyamadim çaresiz kaldim biryere giremedim memur olamadim.

 2. İMRAN ÇELİK diyor ki:

  imran çelik bayanım bekarim yaşim 31 özürlü yüzde 79 özürlü maaşim kesildi bağlanmadi bağlattamadim liseyyi okuyamadim okulla gidemedim memurluk giremedim olamadim çaresiz kaldım mersin akbellen mahallesi gözlem sitesi 2 katta e blok mehmet çelik babam emeklli maaşiyla geçiniyorum ne yapmamız ne gerekirdi .

 3. Harun arğan diyor ki:

  Maaş sorgulama

 4. Ulas diyor ki:

  Abim %93 engelli var 3 ayda maaş alıyordu kesildi heryere gittim aile gelirini katıyorlar milletin evi arabası tarlası var bize geldin mi böyle oluyor Suriyelilerle tomarla para veriyorlar babaannelere bakım parası veriyorlar adalet mi bu efendim

 5. funda diyor ki:

  allah kahretsin %99 ağır engelli oğlum var evde bakım parası yetermiş bize evde 3 kişiyiz 1000 tl ile geçinirmişiz okul masrafları var çocuk engelli onun masrafları var ben zaten hiçbir şey alamıyorum ne bu ya yok böyle bir anlayış

 6. Mehmet diyor ki:

  Arkadaşlar benim bir sorum olacak ben %41 engelliyim babamın ssk sından yararlanıyorum bana engelli aylığı veya 3 aylik maaş çıkar mı ?

Bir yorum bırak

*

code

DMCA.com Protection Status