Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notu Yükseltme : Kredinotun.com

Kredi Notuna Göre Kredi Çekme Limiti Ne Kadar

Kredi Notuna Göre Kredi Çekme Limiti Ne Kadar

Kredi alabilmeniz için bankalar şahısların kredi çekme şartlarını yerine getirmelerini talep etmektedirler. Bu şartların arasında belki de en önemlisi kredi notu‘dur. Kredi Notunuz belirli bir seviyede ise kredi limitleriniz onaylandığı gibi aşağı kısımda bir not ortalamasına sahip iseniz başvurduğunuz tüm kredi talepleri olumsuz yanıtlanıyor bankalar tarafından.

Kredi Notuna Göre Kredi Çekme Limiti Ne Kadar

Bilmeniz gerekenler bankalar sizlerin kredi talepleriniz için bankaya uğradığınızda sizleri kredi notunuz ile araştırmaktadır. Araştırılan bu not ortalamanız bankaların sizlere bakış açısını hızlıca yansıtacaktır. Kredi Notunuz ortalamanın üzerinde ise max kredi çekme limitini başarılı bir şekilde aşmış olacaksınız. Ancak kredi notunuz ortalamanın altında ise ne yazıkki 5,000 tl bile kredi talebiniz onaylanmamaktadır.

Genele baktığımızda max seviyede 250,000 tl kredi tüzel kişilere hiçbir banka vermemektedir. Bu gibi yüksek kredi miktarlarını kurumsal şirketler alabildiği gibi daha da yüksek miktarları özel vade seçenekleri ile almak mümkün kurumsal firmalarda.

Tüzel kişiler ise bir ev kredisi adı altında max 200.000 TL ye kadar kredi alabilir bankalardan. Ancak her banka dediğimiz gibi direk bu mevlayı vermediği gibi hem kredi notunuza hem de gelir beyannamenize varsa maaş badronuza bakmaktadır. Bakılan kısımları çok iyi inceleyen bankalar ” acaba bu şahıs bu krediyi ödeyebilir mi ” sorusuna yanıt bulduklarında krediniz onaylanacaktır.

Bankaların çoğu size kredi verirken masrafsız kredi adı altında kredi sunarlar. Ancak burada yanlış olan masrafsız bir kredi genelde olmadığıdır. Zira bankalar kredi tahsisinde illaki bir yerlerden kredi masrafı adı altında sizlerden komisyon eklemesi ile krediyi size sunmaktadır. Zaten şahısların çoğu kredim onaylansın da masrafı boşver dediklerinden , küçük mevlalar tüketicinin gözünde görülmemektedir.

Kredi Notu Sorgulama

Kredi Notu Sorgulama

Sizlerde hemen sitemiz aracılığı ile kredi notu sorgulama işlemi yapabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ