Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notu Yükseltme : Kredinotun.com

Kredi Kartı Aidat ücretlerini geri almanın yolu

Kredi Kartı Aidat ücretlerini geri almanın yolu

Kredi Kartları her ne kadar vatandaşların ihtiyaçları için ortaya çıkmışsa da bankalar kredi kartı aidatı altında 6 ayda bir müşterilerinden belirli bir ücret kesmektedir. Müşteriler bu yüzden büyük bir zarar ile karşı karşıya kalabiliyor. Bu durumdan şikayetçi olanların sayısının hızla artması nedeni ile yasalara başvuran tüzel kişiler kredi kartı aidatlarını geri alabilmektedir. Ancak yeni müşteriler, bankaların yeni şartlarını kabul ettiğinden dolayı geri alamamaktadır bu ücreti.

Kredi Kartı Aidat ücretlerini geri almanın yolu

Kredi Kartı Aidat ücretlerini geri alma, dediniz zaman sizlere bazı seçenekler sunacağız birincisi hemen bankayı arayarak bu parayı alma hakları olmadığın söylemeniz. Bazı bankalar bu parayı hemen sizlere geri öder, iken bazılar sizlerin hala canını sıkmaya devam ederler. İşte o zaman siz hemen bir dilekçe ile bankaya müracaat ederek kart paranızı geri istersiniz.

Kart Aidatını Geri Almak

Kart Aidatını Geri Almak

Kredi Kartı Aidat ücretlerini geri alma, diyerek Tüketici Hakem Heyetine gidebilirsiniz. Geriye dönük 10 yılık ekstreleri bankadan isteyebilir ve belgeler ile bankayı bu kuruma şikâyet ederek paranızı geri alma hakkınız vardır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ