Kickstarter Nedir ? Kickstarter Nasıl Alınır ?

Kickstarter Turkiye
Paylaş
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Ä°nternet ile aranız iyi ise ve sanal ortam ile haşır neÅŸirseniz belirli bir süreden sonra ”Kickstarter” kelimesi ile karşılaÅŸmanız kesinleÅŸecektir. Zira bu kelimenin anlamına geçmeden önce bunu açıklamak istedik ; bu kelime Amerikadan doÄŸmuÅŸ ve tüm dünyaya yayılarak ülkemizde de konuÅŸulmaya baÅŸlandı bu aralar. Farz edelim ki bir projeniz olsun ve bu projenizin yapılması veya gerçekleÅŸmesi için paraya yani nakite sıkıştınız iÅŸte tam da bu sırada Kickstarter adı ile karşılaÅŸmanız gerekecek. Zira tüm yatırımınızı belirli ÅŸartlar karşılığında sizlere adıyor.

Şartlara baktığımızda Kickstarter öncelikle projenizi hayata geçirmenize vesile oluyor. Siz projenizi yaptıktan sonra Kickstarter sitesinde ( https://www.kickstarter.com/ ) projenizi yayınlatıyorsunuz. Site yönetimi projenizin özgün ve kaliteli olduğunu onayladığında sizden belirli bir fiyat bırakmanızı talep ediyor. Misal 10,000 dolar veya 100,000 dolar gibi rakama ulaştığında projemi satabilirim gibi. Şayet fiyatları düşük tutarsanız ve projeniz ilgi duyulursa hızlıca o limite ulaştığında projeniz satılmış oluyor firmaya.

Kickstarter Turkiye

Kickstarter Turkiye

Kickstarter sadece bilimsel düşünceler ile ilgilenmiyor her türlü proje konusunda özgüveni tam bir şirket. Sinemadan tutunda kağıt hamur işleri gibi her türlü projeye kapılarını açmış durumda. Kickstarter kategorilerini incelediğimizde en büyük para toplayan proje firmalarının projelerini takip ettiğimizde genelde android oyunlar ve müzik besteleri ön planda.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

code

DMCA.com Protection Status