Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notu Yükseltme : Kredinotun.com

İşbankası kredi kartı başvurusu nasıl yapılır

İşbankası kredi kartı başvurusu nasıl yapılır

Günümüzde hayatımızın her alanına giren, yerleşen kredi kartları nedeniyle banklar en iyi kredi kartını müşterilerine sunmak için bir birleri ile yarışır hale gelmişlerdir. İş bankası; kartların avantajlarından yararlanmak ve kolay alış veriş yapmak için maximum, mixemiles, iş üniversite kredi kartlarını müşterilerinin hizmetine sunmuştur. Bu kartlara sahip olabilmek için izlemeniz gereken yöntemler vardır.

İnternet bankacılığı ile başvuru: İş bankası yenilenme kapsamında kullanışlı bir internet sitesine sahip olmuştur. Bankanın internet sitesine girerek kredi kartlar menüsüne tıklamalaısınız. Ekrana gelen menüde kredi kartı işlemleri arasından kredi kartı başvurusuna tıklayıp kredi kartı başvuru formunun bulunduğu sayfaya gelirsiniz. Bu sayfada yer alan başvuru formuna kişisel bilgileriniz, adresiniz, gelir durumunuz, çalıştığınız yerin bilgileri vb. bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurup kredi kartı başvuru kurallarını okudum kutusunu işaretleyip, onaylıyorum butonuna tıkladığınızda kredi kartı başvurusunu yapmış olursunuz. Olumlu cevaplanması durumunda en yakın şubeye giderek bilgilerinizin olduğu formu imzalamanız gerekir.

İşbankası kredi kartı başvurusu

İşbankası kredi kartı başvurusu

En yakın iş bankası şubesine gidip, bireysel müşteri hizmetleri bölümünden iş bankası kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Müşteri temsilcisi size kredi kartı başvuru formu vererek doldurmanızı isteyecektir. Başvuru formunu doldurup müşteri temsilcisinin bilgilerinizi sisteme girmesini bekleyin. Sisteme bilgilerinizi girdikten sonra size kredi kartı 8 sayfadan oluşan kredi kartı sözleşmesini imzalatacak ve sizden kimlik fotokopiniz, gelir durumunuzu gösteren güncel bir bordro veya banka hesap özeti isteyecektir. Bu belgeleri ibraz ettiğinizde kredi kartı başvuru işlemleriniz bitmiş olur. Başvurunu olumlu sonuçlandığında 15 gün içinde verdiğiniz iletişim adresinize kurye ile İş Bankası Kredi Kartınız ulaştırılır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ