İşbankası internet şubesi şifresi nasıl alınır

İşbankası internet şifresi nasıl alınır
Paylaş
 

İnternetin hayatımıza girmesi ile beraber tüm işlemlerinizi anlık bir kaç tık ile yapabildiğimiz gibi hem zamandan kazanıyor hem de cebimizden fazla para çıkmamış oluyor. Hayatımızda önemli bir yere sahip olan internet bu yüzden hem günlük yaşam parçamız haline geliyor hem de bankacılık işlemlerimizi hızla çözüme kavuşturuyor.

İşbankası internet şubesi şifresi nasıl alınır

İşbankası hesabınız var ise öncelikle işbankası resmi sitesi olan www.isbank.com.tr adresine girmelisiniz. Girdikten sonra sağ üstte bulunan ”ANINDA ŞİFRE” kısmını gördüyseniz eğer oraya tıklamalısınız. Tıkladığınızda açılan ekrandaki adımları sırası ile yaptığımızda ;

-Müşteri tipini seçiyoruz genelde bireysel veya kurulmsal dır siz bireysel kullanıcılar için bireysel , kurumsal kullanıcılar için kurumsal.

– Müşteri numaranızı ve bankada kayıtlı olan cep telefonu numaramızı giriyoruz. Alttaki alana ise yan tarafta ki resimde olan sayıları giriyoruz.

-Bankada kayıtlı olan cep telefonumuza sms ile mobil onay kodu gönderiliyor. Cep telefonumuza gelen şifre yer alan 6 haneli mobil onay kodunu yazıyoruz ve işleme devam ediyoruz.

İşbankası internet şifresi nasıl alınır

İşbankası internet şifresi nasıl alınır

-iş bankası kredi veya bankamatik kartımızın numarasını , son kullanma tarihini güvenli m(cvv) kodunu (Kartın arka yüzünde imza bandında yer alan rakamların son 3 hanesi veya sadece 3 hane var ise o 3 haneli olan rakam) giriyoruz. Kartın atm şifresini son alana giriyoruz. Altta yer alan alanda internet bankacılığı işlemlerinde kullanmak istediğimiz şifreyi belirliyoruz. 6 haneli ve sadece rakamlardan oluşacak şifremizi girip devam tuşuna bastığımızda internet bankacılığı şifremiz oluşturulmuş oluyor.

Ücretsiz Kredi Notu Sorgulama
Google Plus Sayfamız
DMCA.com Protection Status