İşbankası internet şubesi şifresi nasıl alınır

İşbankası internet şifresi nasıl alınır
Paylaş
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

İnternetin hayatımıza girmesi ile beraber tüm işlemlerinizi anlık bir kaç tık ile yapabildiğimiz gibi hem zamandan kazanıyor hem de cebimizden fazla para çıkmamış oluyor. Hayatımızda önemli bir yere sahip olan internet bu yüzden hem günlük yaşam parçamız haline geliyor hem de bankacılık işlemlerimizi hızla çözüme kavuşturuyor.

İşbankası internet şubesi şifresi nasıl alınır

Ä°ÅŸbankası hesabınız var ise öncelikle iÅŸbankası resmi sitesi olan www.isbank.com.tr adresine girmelisiniz. Girdikten sonra saÄŸ üstte bulunan ”ANINDA ŞİFRE” kısmını gördüyseniz eÄŸer oraya tıklamalısınız. Tıkladığınızda açılan ekrandaki adımları sırası ile yaptığımızda ;

-Müşteri tipini seçiyoruz genelde bireysel veya kurulmsal dır siz bireysel kullanıcılar için bireysel , kurumsal kullanıcılar için kurumsal.

– Müşteri numaranızı ve bankada kayıtlı olan cep telefonu numaramızı giriyoruz. Alttaki alana ise yan tarafta ki resimde olan sayıları giriyoruz.

-Bankada kayıtlı olan cep telefonumuza sms ile mobil onay kodu gönderiliyor. Cep telefonumuza gelen şifre yer alan 6 haneli mobil onay kodunu yazıyoruz ve işleme devam ediyoruz.

İşbankası internet şifresi nasıl alınır

İşbankası internet şifresi nasıl alınır

-iş bankası kredi veya bankamatik kartımızın numarasını , son kullanma tarihini güvenli m(cvv) kodunu (Kartın arka yüzünde imza bandında yer alan rakamların son 3 hanesi veya sadece 3 hane var ise o 3 haneli olan rakam) giriyoruz. Kartın atm şifresini son alana giriyoruz. Altta yer alan alanda internet bankacılığı işlemlerinde kullanmak istediğimiz şifreyi belirliyoruz. 6 haneli ve sadece rakamlardan oluşacak şifremizi girip devam tuşuna bastığımızda internet bankacılığı şifremiz oluşturulmuş oluyor.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

code

DMCA.com Protection Status