Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notu Yükseltme : Kredinotun.com

İngbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır

İngbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır

Kredi kartlarının kullanımlarının bu kadar yayılmış olması nedeniyle bütün bankalar müşterilerine kredi kartı hizmeti vermeye başladılar. Bazı bankalar kendi kredi kartı servislerini kullanırken bazı bankalar ortaklık kurarak kredi kartı hizmetleri sundular. Ing bank ortaklık üzerine kurulan sistem ile müşterilerine Ing Bonus kredi kartı ile hizmet vermektedir. Ing bank kredi artına sahip olmak için izlemeniz gereken iki yol vardır.

İng internet sitesinden başvuru yapma: İng bankası internet sitesi ( https://www.ingbank.com.tr/tr/sizin-icin/kartlar/bonus-kredi-karti-basvuru-formu ) üzerinden ıng bonus kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. İnternet sitesinde sizden kimlik numaranızı ve telefon numaranızı girmenizi istiyor. Kimlik numaranızla kredi kayıt bürosu üzerinden borç ve gelir bilgilerinize ulaşıp, kredi kartı skor puanınıza göre kredi kartı başvurunuzu olumlu veya olumsuz cevaplandırıyor. Olumlu cevaplanması durumunda en yakın ıng bankası şubesine gitmeniz gerekecektir.

ingbank kredi kartı başvurusu

ingbank kredi kartı başvurusu

En yakın banka şubesine giderek başvuru yapma: Size en yakın ıng bank şubesine giderek sağlıklı bir şekilde ıng bonus kredi kartı başvurusunu yapabilirsiniz. Bireysel müşteri temsilcisine kredi kartı başvurusu yapmak için geldiğinizi belirtmeniz yeterli olacaktır. Görevli sizden kişisel bilgilerinizi öğrenip sisteme girecek, kkb sisteminden sizin verdiğiniz bilgileri ve bankacılık işlemlerinizle birlikte skor puanınızı öğrenip sisteme girerek başvurunuzu tamamlayacaktır. Son olarak size kredi kartı müşteri sözleşmesini imzalatıp, kimlik fotokopinizi, maaş bordrosunu alacak ve işlemlerinizi tamamlayacaktır. Bu işlemlerden sonra 24 saat içinde başvurunuzla ilgili olumlu veya olumsuz bir cep telefonu mesajı gelecektir. Olumlu sonuçlanması durumunda 10 iş günü içinde kredi kartınız başvuru anında belirttiğiniz adrese kurye ile gönderilecektir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ