HSBC Kredi Kartımı Nasıl Kapattıra Bilirim

Hsbc Kredi Kartı iptali
Paylaş
 

Türkiyedeki faaliyetlerine son verdiğini açıklayan HSBC bankası, müşteri bazında da olumsuz düşüncelerin doğmasına vesile olmuştur. Söz konusu bu kapattırma olayından sonra müşterilerin çoğu da kredi kartlarını hızlıca kapattırmak istemişlerdir. Ancak ortada bilmedikleri bu durumdan dolayı kredi kartlarını nasıl kapata bileceklerini ne yazıkki çoğu arkadaş bilmiyor.

HSBC Kredi Kartımı Nasıl Kapattıra Bilirim

Hsbc bankasına ait kredi kartınız var ise ve bankadan ayrılmaktan ziyade kredi kartınızı kapattırmak veya iptal ettirmek istiyorsanız farklı yöntemler ile kapattırma yöntemlerine gidebilirsiniz.

Hsbc Kredi Kartı iptali

Hsbc Kredi Kartı iptali

  • Kesinlikle kredi kartınızı yırtıp kapattırdım dememelisiniz. Zira sistemde halen işlenen kart numaranızın olduğunu hatırlatmakta fayda olacaktır.
  • Hsbc kredi kartınızı iptal ettirmek için herhangi bir HSBC aktif şubelerinden birine gidip, görevli arkadaş yardımı ile kartınızı hızlıca kapattırabilirsiniz.
  • Hsbc iletişim kanallarından olan 0850 211 0 111 numarasında yapacağınız görüşme sonrasında ise hızlıca kredi kartınızı kapattıra biliyorsunuz. 0850 211 0 111 Hsbc bankasının telefon numarasıdır.
  • En etkili ve kesin yol olarak önerebileceğimiz kredi kartı iptal dilekçesi doldurulup, ilgili şubeye teslim etmeniz olacaktır.

Engelli müşteriler için kredi kartlarınızı kapattırmak için sadece telefon bankacılığı yeterlidir. Söz konusu 0850 211 0 111 numarasından Hsbc iletişim kanallarından belirttiğiniz kapattırma nedenini de açıklayarak görevliden yardım talep edebiliyorsunuz.

2022 Maaş Sorgulama
Ücretsiz Kredi Notu Sorgulama
Google Plus Sayfamız
DMCA.com Protection Status