Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notu Yükseltme : Kredinotun.com

Halkbank Eft ve Havale ücretleri 2015

Halkbank Eft ve Havale ücretleri 2015

Halkbankası geçmişten günümüze büyüyen bankacılık anlayışı ile kademeleri hızla artan bir bankacılık anlayışını benimsemiştir. Halkbankası kredi kartları ile adından epey söz ettirse de asıl önemli olan kredi alanındaki başarılarıdır. Söz konusu bu başarıları incelediğimizde Halkbankası, gerek müşteri ilişkileri gerekse de kredi onayları ile toplumun her kesiminden büyük beğeni toplamıştır.

Halkbank Eft ve Havale ücretleri 2015

2015 yılı için hazırlanan ücretleri incelediğimizde diğer bankalarda olduğu gibi Halkbankası da mevcut müşterilerinden belirli miktarlarda kesinti almaktadır. Söz konusu kesintilerin nedeni de bankanın hizmetine karşılık verilmesidir.

Halkbankası Hesap İşletim Ücreti 2015 Ne Kadar ?

Hesap işletim ücreti halkbankası tarafından her ay 12 ay olmak üzere ayda 6 TL olarak kesilmektedir. Bu ücretin alınmaması için 2/3 fatura talimatı verebilirsiniz.

YORUM: Bankanın bu anlayışı ne yazıkki kabul edilemez zira artık bankalar hesap işletim ücreti almazken, halkbankasının da bu ücreti kaldırmasını talep ediyoruz.

Halkbankası Havale Ücreti 2015 Ne Kadar ?

2015 yılı için halkbankası internet bankacılığı kanallarından havale işlemlerinde işlem başına 0.90 TL kesinti uygulamaktadır. Hesaptan havale işlemlerinde ise min tutar 1 TL olmakla beraber şube içinde bu ücret daha da artmaktadır.

Halkbank Eft Havale ücretleri

Halkbank Eft Havale ücretleri

YORUM: Hesaplar arası para transferi denilen havale işlemleri çoğu bankalarda ücretsizdir. Halkbankasında maaş hesabınız veya emekli hesabınız , otomatik ödeme talimatlarınız var ise yine ücretsiz oluyor havale işlemleri.

Halkbankası EFT Ücreti 2015 Ne Kadar ?

Halkbankası hesaplarından başka banka hesaplarına eft yaptığınızda minimum 3 TL kesinti olmaktadır. İnternet üzerinden yapacağınız eft işlemlerinde ise 1.86 TL kesinti söz konusudur.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ