Halk Bankası Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır

Paraf Kart Başvurusu
Paylaş
 

Halk bankası müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için daha önce HSBC bankası ile ortak kullandığı gold kredi kartından vazgeçerek sadece kendi müşterilerine özel paraf kredi kartlarını kullandırmaya başlamıştır. Bu sayede müşterilerine  hem sadece kendi müşterilerine ait bir kredi kartı hem de avantajları ve paraf puanı olan bir kredi kartı  sunmuştur. Paraf kredi kartına başvurabilmek için farklı yollar  vardır. Bu yollar:

Paraf Kart Başvurusu

Paraf Kart Başvurusu

Halk bank atmsinden yararlanarak başvuru yapmak: Bir halk bank atmsine giderek giriş tuşuna basın. Giriş kısmından sonra kartsız işlemler diyerek kredi kartı işlemleri seçeneğini seçin. Yeni gelen ekranda  kredi kartı başvurusu olan seçeneği seçin. Ekranda sizden kısa bilgiler isteyen yeni bir sayfa açılacaktır. Bu sayfada isim, soy isim, gelir durumunuz, iletişim bilgilerinizi girip ok tuşuna basarak kredi kartı başvurusu yapmış olursunuz. Olumlu sonuçlandığından halk bank kredi kartı servisinden aranacak ve en yakın halk bank şubesine gitmeniz istenecektir.
Banka şubesine giderek başvuru yapma: Kredi kartı ile ilgili işleminiz de en yakın halk bank şubesine gitmeniz yararınıza olacaktır. Bankada danışma bölümünden kredi kartı başvuru formu isteyerek bu formu eksiksiz bir şekilde doldurun. Doldurmuş olduğunuz formun yanına kimlik fotokopisi ve gelir belgenizi ekleyin ve müşteri temsilcisine verin. Müşteri temsilcisi size bir başvuru dilekçesi imzalatacak ve kredi kartı başvurusu yapmış olursunuz. Kartınız 10 iş günü içinde belirttiğiniz adrese gelecektir.
Caddelerde halk bankasının görevlileri tarafından açılan kredi kartı başvuru standlarından başvurunuzu yapabilir ve bankaya kadar yorulmanıza gerek kalmaz.

Konumuzdan Başlıklar:

Ücretsiz Kredi Notu Sorgulama
Google Plus Sayfamız
DMCA.com Protection Status