Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notu Yükseltme : Kredinotun.com

GSRAY Hissesi Haziran Analizi 2015

GSRAY Hissesi Haziran Analizi 2015

GSRAY Hissesi SPK tarafından brüt takasa alındıktan sonra hissenin ne yazıkki stabil bir fiyat göstermesi beklenmediği gibi bu süreç içinde brüt takas gibi davrandığı görüldü. Hisse 1 ileri 2 geri gitmektedir. Bunun nedeni de gelen satışların brüt takas öncesinde fazla olması idi. Brüt takasa yakalanan yatırımcıların ise yüksek fiyatlardan alması üzücü bir durum haline gelmiştir. SPK bu yüzden ne yazıkki küçük yatırımcıların arkasında durmamaya devam etmektedir.

GSRAY Hissesi Haziran Analizi 2015

Bilindiği üzere hissenin yükselmesinin tek nedeni şampiyonluğa giden yolun açılması idi. Beklentiler karşılandıktan sonra hisse geriye gideceğini her yatırımcı bilmesi gerekmektedir. Şampiyonluk öncesi 19 lu seviyelerde olan hisse şampiyon olmadan önce aşırı bir yükselişe girmiştir. 41 li seviyelere gelmesi çok ama çok yüksek bir rakam olması nedeni ile büyük bir düzeltme beklenilebilirdi bunun üstüne şampiyonluk öncesi BRÜT takasa girmesi de buna tuz biber olmuş 24 lü seviyelerin yeniden görülmesine vesile oldu.

Gsaray

Gsaray

Şampiyonluk, şampiyonlar ligi, yayın gelirleri ve 3 lü kupa zaferi (süper kupayıda alabilir) dip fiyatın yükselmesini sağladı. Ancak ekonomistler ve borsa yatırımcılarına göre gidebileceği hedef fiyatın brüt takas sonrası 26 / 27 seviyeler olduğu belirtiliyor. Tabi bunun yanında eski teknik direktörün ödenmeyen alacaklarının da Fifaya şikayet edilmesi de cezaların önünü açmakta.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ