Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notu Yükseltme : Kredinotun.com

Garanti Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır

Garanti Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır

Garanti bankası, müşterileri için puan biriktiren ve avantajlı faiz oranlarının yanında ekstra taksit sağlayan American Ekspress, bonus, mixemiles kredi kartlarını kullanıma sunmuştur. Bu kartlar sayesinde uçuş puanı biriktirebilir, fazladan taksit sayısına böldürerek uygun taksitlerle ödeme yapabilirsiniz. Bu kartlara sahip olabilmeniz için şu yöntemlerle başvuru yapmalısınız.

İnternet bankacılığı ile başvuru: Garanti bankasının internet sitesine (http://www.garanti.com.tr/tr/bireysel/kredi_kartlari.page ) girerek kredi kartları sayfasında yer alan kredi kartı başvuru formuna tıklayın. Kişisel bilgilerinizi ve aylık gelir bilginizi girerek onay butonuna tıklayın. Onay verdikten sonra garanti bankası kredi kartı başvurusunu yapmış olursunuz. Garanti bankası kuryesi verdiğiniz bilgilere göre doldurulmuş kredi kartı sözleşmenizi kartınızla birlikte size getirerek imzalatır ve kredi kartınızı size teslim eder.

Garanti Bonus Başvurusu

Garanti Bonus Başvurusu

Telefon bankacılığı ile başvuru: 444 0 333 numarası aranarak kredi kartı menüsüne ulaşmak için 3 – 2 – 4 tuşlayıp kredi kartı başvuru menüsüne gelirsiniz. Bu menüde isim, soy isim, telefon ve gelir bilgilerinizi belirterek kredi kartı başvurunuzu yapmış olursunuz. Olumlu sonuçlanması durumunda en yakın garanti bankası şubesine gidip kredi artı sözleşmesini imzalamanız gerekir.
Garanti bankası şubesine giderek başvuru: En yakın garanti bankası şubesine giderek bireysel müşteri temsilcine kredi kartı başvurusu yapmak istediğinizi belirtin. Size vereceği kredi kartı sözleşmesini ve kredi kartı başvuru formunu doldurup imzalayın. Gelir belgenizi form ile birlikte görevliye vererek kredi kartı başvurunuzu yapmış olursunuz. Kredi kartınız en kısa zamanda kurye ile belirttiğiniz adrese ulaştırılacaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ