Fazla Bilinmeyen Para Kazanma Yolları

Para Kazanmanın Yolları 2016
Paylaş
 

Para kazanılan yolu bulan kişiler genelde kimsenin fark edemediği sektörlerde bir anda yükselmesi sayesinde para kazanırlar. Taki kendi işlerini bir başkası görünceye kadar bunun ekmeğini ve kaymağını fazlasıyla yerler. Ancak başkalarıda aynı işi yaptığı an da ekmeğini 2 ye hatta 5 e bölmek zorunda kalırlar. Bu yüzden fazla bilinmeyen işleri yapan veya yaptıranlar genelde daha fazla para kazanırlar ve yaptığı işin sırlarını kimseler ile paylaşmazlar.

Para Kazanmanın Yolları 2016

Para Kazanmanın Yolları 2016

Fazla Bilinmeyen Para Kazanma Yolları

  • Şarkı veya beste yazarar para kazanmak ; ünlü sanatçıların fazla ünlü olmasındaki neden işte burada. Zira ünlülerin çoğu bir beste için milyarlarca tl ödemektedirler. Örnek : Sezen Aksu besteleri.
  • Ekonomi – Forex İşlemleri ile para kazanmak ; Borsa dan farklı olarak kaldıraç sistemi ile 1 e 10 kazanıldığı gibi 1 e 100 de kaybedebilirsiniz. Kesinlikle önerilmeyen bir para kazanma türüdür.
  • Arkadaşlık Sitelerinden Para Kazanmak ; Genelde bu tür siteler bayan ağırlıklı ziyaretçi çekenlerdir ve +18 canlı sohbetleri içeriyor. Ancak dış ülkelerde bu durum çok farklıdır zira kiralık aşık rolü de olabiliyor. Kiralama bedeli günlük 50 / 100 tl arasındadır.
  • Kendi aracınıza reklam almak ; Otobüslerde ve ticari araçlarda görülen reklamları kendi araçlarınıza alarak gelir sahibi olabilirsiniz. Ancak ben olsam reklam veren olarak vermem neden diyeceksiniz zira araçda sizin olacağı için mazot parası çıkmıyor arkadaş !
  • Video Çekimlerinden Para Kazanmak ; bir yemek hazırlama videosu veya özel ders verme videosunu milyonlarca kitleye sahip olan youtube.com üzerinden yayınlayarak para kazanabilirsiniz.
  • Web uygulama ile para kazanmak ; Ülkemizde hızla gelişen apk ipad gibi android uygulamalar hazırlayarak yüklü para kazanabilirsiniz. Misal subway oyununu yapan firma tam batmak üzere iken bu oyunu çıkardı ve şuanda günlük onbinlerce dolar kazanıyor.
  • Şirketlere danışmanlık yaparak para kazanmak ; Benim bir şirketim var veya şirketimi yenilemek istiyorum neler yapabilirim bu konuda danışmanlık hizmetine binlerce TL ödeyebilirim gibi.

Konumuzdan Başlıklar:

Ücretsiz Kredi Notu Sorgulama
Google Plus Sayfamız
DMCA.com Protection Status