Fazla Bilinmeyen Para Kazanma Yolları

Para Kazanmanın Yolları 2016
Paylaş
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Para kazanılan yolu bulan kişiler genelde kimsenin fark edemediği sektörlerde bir anda yükselmesi sayesinde para kazanırlar. Taki kendi işlerini bir başkası görünceye kadar bunun ekmeğini ve kaymağını fazlasıyla yerler. Ancak başkalarıda aynı işi yaptığı an da ekmeğini 2 ye hatta 5 e bölmek zorunda kalırlar. Bu yüzden fazla bilinmeyen işleri yapan veya yaptıranlar genelde daha fazla para kazanırlar ve yaptığı işin sırlarını kimseler ile paylaşmazlar.

Para Kazanmanın Yolları 2016

Para Kazanmanın Yolları 2016

Fazla Bilinmeyen Para Kazanma Yolları

  • Åžarkı veya beste yazarar para kazanmak ; ünlü sanatçıların fazla ünlü olmasındaki neden iÅŸte burada. Zira ünlülerin çoÄŸu bir beste için milyarlarca tl ödemektedirler. Örnek : Sezen Aksu besteleri.
  • Ekonomi – Forex Ä°ÅŸlemleri ile para kazanmak ; Borsa dan farklı olarak kaldıraç sistemi ile 1 e 10 kazanıldığı gibi 1 e 100 de kaybedebilirsiniz. Kesinlikle önerilmeyen bir para kazanma türüdür.
  • ArkadaÅŸlık Sitelerinden Para Kazanmak ; Genelde bu tür siteler bayan ağırlıklı ziyaretçi çekenlerdir ve +18 canlı sohbetleri içeriyor. Ancak dış ülkelerde bu durum çok farklıdır zira kiralık aşık rolü de olabiliyor. Kiralama bedeli günlük 50 / 100 tl arasındadır.
  • Kendi aracınıza reklam almak ; Otobüslerde ve ticari araçlarda görülen reklamları kendi araçlarınıza alarak gelir sahibi olabilirsiniz. Ancak ben olsam reklam veren olarak vermem neden diyeceksiniz zira araçda sizin olacağı için mazot parası çıkmıyor arkadaÅŸ !
  • Video Çekimlerinden Para Kazanmak ; bir yemek hazırlama videosu veya özel ders verme videosunu milyonlarca kitleye sahip olan youtube.com üzerinden yayınlayarak para kazanabilirsiniz.
  • Web uygulama ile para kazanmak ; Ãœlkemizde hızla geliÅŸen apk ipad gibi android uygulamalar hazırlayarak yüklü para kazanabilirsiniz. Misal subway oyununu yapan firma tam batmak üzere iken bu oyunu çıkardı ve ÅŸuanda günlük onbinlerce dolar kazanıyor.
  • Åžirketlere danışmanlık yaparak para kazanmak ; Benim bir ÅŸirketim var veya ÅŸirketimi yenilemek istiyorum neler yapabilirim bu konuda danışmanlık hizmetine binlerce TL ödeyebilirim gibi.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

code

DMCA.com Protection Status