Evlilik Kredisi Veren Bankalar Hangileridir

Evlilik Kredisi
Paylaş
 

Evlilik kişilerin aile oluşturması ve yeni nesillere kapılarını açması bakımından son derece önemli bir vazifedir. Evlilik kutsal bir bağdır. Evlilik hazırlığında olan bireyler, evlilik öncesi bazı masrafların olağandan daha da fazla olduğunu görmelidir. Zira takıların alınması en önemli ihtiyaç olurken, evin alınması veya kiralanması, beyaz eşyalar, koltuk kanepe derken masraflar ortalama olarak 20.000 tl üstündedir. Buna ek olarak düğün salonu kiralanması araçlarda işin içine katılırsa evlilik para demek anlamına gelebiliyor.

Bu durumda bireyler biriktirmiş oldukları mevlaların yetersiz kalacağını anlayınca bankalar kapılarını sonuna kadar açmaktadır. Ancak her gelene ne yazıkki evlilik kredi vermemektedir. Yeterli seviyeye ulaşan ve kredi notu ortalama değerde olan bireylere evlilik kredisi veriliyor.

Evlilik Kredisi Veren Bankalar Hangileridir

Bankaların geneline bakıldığında hemen tüm bankalar Evlilik Kredisi tahsis etmektedir. Garanti Bankası Evlilik Kredisi , Evlilik Kredisi Denizbank, İşbankası Evlilik Kredisi, Odeabank Evlilik Kredisi, Yapıkredi Evlilik Kredisi, Halkbank Evlilik Kredisi gibi bir çok banka şimdiden uygun faiz oranları ile bu krediyi tahsis edebiliyor.

Evlilik Kredisi Kimlere Veriliyor

Evlilik Kredisi genelde gelin ve damata veriliyor. Ayrıca gelin ve damat adaylarının 1.dereceden ailelerine de bu destek için verilmektedir Evlilik Kredisi.

Evlilik Kredisi

Evlilik Kredisi

Ülkemizde yeni yasalar ile Devlet Destekli Evlilik Kredisi son derece moda olmuştur. Söz konusu Evlilik Kredisi adı altında bu krediden hemen herkes yararlana bilmektedir. Finansbank Evlilik Kredisi ve HSBC Evlilik Kredisi popüler aramalarda lider.

Ücretsiz Kredi Notu Sorgulama
Google Plus Sayfamız
DMCA.com Protection Status