Evlilik Kredisi Banka Faiz Oranları 2015-2016

Evlilik Kredisi Faiz Oranları
Paylaş
 

Evlenmek ne kadar güzel görünse de evlenme zamanı geldiğinde cepteki para miktarı sizlerin geleceğinize yön vermektedir. Düğün hazırlığı yer alınması, kıyafetler, nişan katları ve çekim ücretleri derken takıları da ortaya kattığımızda evlilikten bir an soğuma hissi doğmaktadır erkek tarafında. Ancak bankalar bu konuda sizlere kapılarını sonuna kadar açmaktadır. Adı evlilik kredisi adı altında sizlere sunduğu bu fırsatı neredeyse tüm bankalar vermektedir. Bu bankaların hangileri olduklarına baktığımızda ;

İşbank Evlilik Kredisi , Denizbank Evlilik Kredisi , Akbank Evlilik Kredisi , Halkbank Evlilik Kredisi, Vakıfbank Evlilik Kredisi , Ziraat Evlilik Kredisi , Garanti Evlilik Kredisi , Finansbank Evlilik Kredisi gibi tüm bankalarda bu krediyi almak mümkün.

Evlilik Kredisi Başvurusunda şahıslar kendi adına krediyi alacaklar genelde ya bayanın üzerine ya da erkeğin üzerine krediyi alabilirsiniz. Başvuru esnasında kimlik kartınız ile gitmeniz gerekiyor ve evlenecek olan şahıs ile beraber gitmeniz gerekmektedir. Zira ikiniz için imza atılması gerekmektedir Evlilik Kredisi Başvuru Formunda.

Evlilik Kredisi Faiz Oranları

Evlilik Kredisi Faiz Oranları

Evlilik Kredisi 30.000 ila 90.000 arasındaki miktarlar ele alınmakla beraber 36 aydan 48 aya kadar vade seçenekleri sunuluyor. Faiz oranlarını aşağıdaki ekranda öğrenebilirsiniz.

Evlilik Kredisi Başvuru Bilgileri

Evlilik Kredisi Faiz Oranları

Evlilik Kredisi Ne Kadar Veriliyor

Evlilik Kredisi Veren Bankalar

Konumuzdan Başlıklar:

2022 Maaş Sorgulama
Ücretsiz Kredi Notu Sorgulama
Google Plus Sayfamız
DMCA.com Protection Status