Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar

Ev hanımlarına kredi veren bankalar
Paylaş
 

Bankalar kredi talep eden müşterilere genelde olumsuz cevap vermezler ancak her önüne gelen şahıslara da kredi vermezler. Şartları sağlayan her kurum veya kişiler bankalardan kredi alabilirler. Hatta buna ev kadınları da dahildir. Ev kadınları nitelik bakımından erkeklere oranla düşük seviyelerde kalsa da bankalar kesinlikle cinsiyet ayrımı yapmadıkları gibi ev kadınlarına düşük faiz oranları ile kredi vermektedirler.

2015 yılının sonlarına doğru faizlerin artması sonrasında şu günlerde kredi kullanmak ne kadar olumsuz olsa da zor durumda kalan her bayan veya ev hanımı kredi almak için bankaların kapısını çalabilir. Burada dikkat etmeniz gereken en önemli detay ev hanımlarına kredi veren bankaların faiz oranlarına önem vermeniz gerekiyor . %2 nin üstündeki kredi veren bankalardan uzak durmanız sizler için daha avantajlı olacaktır.

Bankaların çoğu ev hanımlarına kredi vermek istediklerinde tutarı stabil tutmaktadırlar. Bu yüzden ev hanımlarına 5.000 ve 10.000 TL ye kadar kredi verebiliyorlar.

Ev hanımlarına kredi veren bankalar

Ev hanımlarına kredi veren bankalar

Ev hanımlarına hangi bankalar kredi veriyor ? Sorusunu incelediğimizde ilk etapta denizbank gelmektedir. Düşük faiz oranları ile denizbank ev hanımlarına kredi verdiği gibi uzun vade seçenekleri ile bu krediye ihtiyaç kredisi adı altında başvurmak mümkün arkadaşlar. Diğer bankaları incelediğimizde düşük faiz oranları ile yapıkredi, akbank, TEB, finansbank ve işbankası gelmektedir.

Konumuzdan Başlıklar:

Ücretsiz Kredi Notu Sorgulama
Google Plus Sayfamız
DMCA.com Protection Status