En Düşük Nakit Avans Faiz Oranı Veren Bankalar

masrafsiz-kredi-basvurusu
Paylaş
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Kredi kartı kullanıcıları nakit paraya ihtiyaç duyduklarında kredi kartlarına başvurarak nakit avans veya taksitli nakit avans çekerek  nakit ihtiyaçlarını giderirler. Nakit avans; kredi kartı kullanıcıların, kredi kartlarını kullanarak belirli bir faiz oranı üzerinden avans çekme işlemidir. Bütün bankalar kredi kartı müşterilerine bu hizmeti vermekte, kredi kartı ekstresini yıl içerisinde en fazla üç kere düzenli ödeyemeyen kullanıcılarını bu hizmetten muaf tutmaktadır. Bankaların kredi kartı kullanıcıları için erdikleri nakit avanslara uyguladıkları faiz oranları kendi iç işleyişlerine göre belirlendiğinden farklılık gösterebilmektedir.  Bazı bankaların nakit avans faiz oranlarını şu şekilde sıralayabiliriz.

masrafsiz-kredi-basvurusu

Masrafsız Kredi Başvurusu

1- Vakıf bank, vakıf bank word kart kredi kartı için nakit avans faiz oranınıbayram kampanyası süresinde % 1.59 a indirerek en düşük oran olarak belirlemiştir.
2- Yapı kredi bankası word kart kullanıcıları için nakit avans faiz oranını % 2.02 olarak belirlemiştir.
3- Garanti bankası bonus kredi kartı kullanıcıları için  nakit avans faiz oranını % 2.95 olarak belirlemiş, İgaranti kullanıcıları için nakit avans faiz oranını ise % 2.02 olarak belirlemiştir.
4- Deniz bank  deniz bonus kredi kartı için nakit avans faiz oranını % 3.20  olarak belirlemiştir.
5- Akbank Müşterileri için hem yurt içi hem de yurt dışı nakit avans faiz oranları belirlemiştir. Buna göre yurt içi axess kullanıcıları için nakit avans faiz oranı % 3,5 ve artı 8 TL dir.
6- Türkiye Ekonomi Bankası TEB bonus kredi kartı için nakit avans faiz oranını % 3.50 olarak belirlemiştir.
7- Finans bank card finans kullanıcıları için nakit avans faiz oranını  % 4.25 ve artı 6 TL olarak belirlemiştir.
8- İş bankası maksimum kredi kartı kullanıcıları için nakit avans faiz oranını % 5 olarak belirlemiş ve 10000 TL üzeri nakit avanslar için bu oran % 6  olarak sabitlemiştir.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

code

DMCA.com Protection Status