Emeklilere Düşük Faizli Kredi Veren Bankalar

Emeklilere kredi veren bankalar
Paylaş
 

Emekli olduğunuzda bankalar tarafından bir çok avantajlara sahip olduğunuz gibi, bankaların kimselere vermediği özel ayrıcalıklara bile sahip oluyorsunuz. En basitinden baktığımızda normal kişilere verilmeyen yüksek miktarlı kredi tutarları, emeklilere bir kalemde hızlıca verilmektedir. Bunun nedeni bankanın emeklilere normal kişilere oranla daha fazla güvenmesidir. Söz konusu maaşın olması ve banka tarafından denetlenmesi bu durumu özetlemektedir.

Bankaların emeklilere tanıdığı bir başka ayrıcalıkla düşük faizli kredi tahsis etmesidir. Bu krediler genelde neredeyse faiz oranları yarı yarıya düşürmekte ve vade seçenekleri bir hayli fazla olmaktadır.

Uygun faiz oranlı kredi almak için bir emekli olduğunuzu farz edersek neredeyse tüm bankaların kapıları sizlere açık olacaktır. Bu ayrıcalığa sahip olduğunuz için yani emekli olduğunuzdan dolayı her banka size kredi verir ama her kredi tahsiside alınmamalıdır. Zira sizlere bu ayrıcalık tanındığı için en uygun ve en düşük faizli kredi alınması daha mantıklı olacaktır. Bu yazımızda ” Emeklilere Düşük Faizli Kredi Veren Bankalar ” adlı bilgiyi inceleyeceğiz.

Emeklilere Düşük Faizli Kredi Veren Bankalar

Bankaların hepsinin emeklilere kredi verdiğini açıklamıştık. Şimdide bu bankaların hangileri olduğunu ve hangi bankanın daha düşük faizli emekli kredisi tahsis ettiğini anlatacağız.

  • Halkbank , işbank, denizbank, akbank, garanti bankası, vakıfbank, finansbank, ingbank, pttbank ve ziraat bankası bu bankaların hepsi emekliye kredi verebiliyor.
Emeklilere kredi veren bankalar

Emeklilere kredi veren bankalar

En uygun emekli kredisi adı altında bankaları incelediğimizde ise %1.03 faiz oranı ile İngbank ihtiyaç kredisi gelmektedir. Onu takip edenler ise Denizbank, Yapıkredi ve işbankası geliyor. Bu kredilere başvurduğunuzda özellikle Akbank İhtiyaç kredisi başvurularınızda 15.000 tl ye kadar krediniz onaylanırsa anında hesabınıza geçmektedir. Bu durum işbankası ihtiyaç kredisi içinde geçerlidir.

Konumuzdan Başlıklar:

Ücretsiz Kredi Notu Sorgulama
Google Plus Sayfamız
DMCA.com Protection Status