Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notu Yükseltme : Kredinotun.com

Denizbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır

Denizbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır

Denizbank’ın müşterilerine sunduğu Deniz Bonus kredi kartı ile bir çok ayrıcalığa sahip olabilir avantajlı alış verişler yapabilirsiniz. Deniz bank kredi kartı sahi olabilmek için birkaç farklı baş vuru yöntemi vardır. Bunları sıralarsak:

Cep telefonu ile başvuru: Denizbankın müşterisi olmasanız bile kredi kartı almak istiyorsanız cep telefonunuzdan tc kimlik numaranızı yazıp bir boşluk bırakıp KKART yazarak 3280 e kısa mesaj göndermeniz yeterlidir. Bu mesaj ile size ait bilgilere ulaşıp kredi kartı isteğinize olumlu veya olumsuz bir cevap vereceklerdir. Olumlu cevap gelmesi halinde bir Deniz Bank şubesine gidip kredi kartı başvuru formu ve sözleşmesini imzalamanız gereklidir.
Telefon ile başvuru: Deniz bank telefon bankacılığını kullanarak başvuru yapabilirsiniz. 444 0 800 numarasını arayarak ilgili menüden kredi kartı başvuru menüsüne gelerek sizden istenecek olan, tc kimlik no, isim, soy isim, adres, gelir bilgisi gibi bilgileri belirterek kredi kartı başvurusu yapmış olursunuz. Cevap olumlu olduğunda ise bir deniz bank şubesine giderek kredi karı sözleşmesi imzalamanız gereklidir.
İnternet bankacılığı: Denizbank internet sitesine girerek başvurular sayfasından (http://www.denizbank.com/basvurular ) kredi kartı başvurusu diyerek sizden istenilen bilgileri doldurup kredi kartı başvurusu yapmış olursunuz. İnternetten yapılan başvurular 24 saat içinde cevaplanmaktadır. Olumlu bir cevap gelmesi durumunda en yakın deniz bankası şubesine giderek verdiğiniz bilgilerin doğruluğu ile ilgili taahhütü ve kredi kartı sözleşmesini imzalamanız gereklidir.

Denizbank Kredi Kartı Başvurusu

Denizbank Kredi Kartı Başvurusu

Deniz Bankası şubesine giderek: Bir deniz bankası şubesine giderek bireysel müşteri hizmetlerinden kredi kartı başvuru formu alıp doldurun. Daha sonra sıranız geldiğinde müşteri temsilcisine başvuru formunu, kimlik fotokopisini ve gelir belgenizi vererek deniz bank kreid kartı başvurusunu yapmış olursunuz. Başvurunuza olumlu cevap verilirse cep telefonunuza mesaj gelecek ve 15 gün içinde kartınız adresinize ulaştırılacaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ