CardFinans Kredi Kartı Başvurusu Yapmak

Card Finans Kredi Kartı Başvurusu
Paylaş
 

Finansbank‘ın müşterilerine sağlamış olduğu kredi kartlarından bir tanesi olan Card Finans, uygun faiz oranları ve alışveriş taksitlendirmesi ile tanınır. Her yıl gelişmekte olan bankacılık alanında adından fazlası ile söz ettirmeyi başaran Finansbank, banka ve kredi kartları alanında da hızla artan işlem hacmi ile dikkatleri yeniden üzerine toplamayı başarmıştır.

CardFinans Kredi Kartı Başvurusu yapmak ise çok basit olmakla beraber yapacağınız bir kaç adımdan sonra kart başvuru sonucunuz hızla mobil numaranıza geliyor.

Finansbank şubelerinden birine gidip ilgili kredi kartı başvuru formunu doldurup, card finans kredi kartına sahip olabilirsiniz.

Finansbank‘ın internet adresi olan finansbank.com a girerek ilgili TC numaranız ve cep numaranız dahilinde formu doldurup göndermeniz kafi olacaktır.

Card Finans Kredi Kartı Başvurusu

Card Finans Kredi Kartı Başvurusu

Banka şubelerindeki başvurularınızda bazı şubeler sizden ikematgah belgesi, kimlik fotokobisi isteyebilir bu yüzden yanınıza önceden bunları almanızı öneriyoruz.

Finansbank internet şubelerindeki başvuruları genelde tavsiye edilen başvuru türüdür. Zira belge olmadan hızlıca ön onayın cevabı gelmektedir.

Finans bank web bankacılığından ana sayfada bulunan ‘kredi kartları ’ bölümünden ‘ CARDFİNANS ‘ seçeneğine girerek açılan sayfada istenilen bilgileri ( adınızı soyadınızı, telefonunuz, vb) doldurmanız yetecektir. Yine orada bulunan “başvuru sorgulama “ sayfasından da başvurunuzun sonucunu önce den tahmin niteliğinde görme imkânı sağlamaktadır. Başvurular sonucunda gerekli araştırmalar yapılarak sonuçlar iki ya da üç gün gibi bir süre içince sizinle iletişime geçilir. Daha hızlı sonuç“kredi kartı sorgulama” sistemi ile bilgi alabilirsiniz.

2022 Maaş Sorgulama
Ücretsiz Kredi Notu Sorgulama
Google Plus Sayfamız
DMCA.com Protection Status