Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notu Yükseltme : Kredinotun.com

Bu Seviyelerden Dolara Girilir Mi ?

Bu Seviyelerden Dolara Girilir Mi ?

Yatırım yapmak daima iyidir diyebiliriz ancak doğru zaman ve doğru seçimler ile %100 alakalı olan yatırım kelimesi bazı durumlarda size fayda yerine zarar sunabilir. Ülkemizdeki belirsizliklerin artması dış dünyadaki çin baskısı derken bir anda DOLAR ın 3.08 li seviyelere kadar ulaşmıştı. Ancak sonradan gelen tepki satışlarının beklenenden önce yapılması doların hızla düşmesine vesile oldu.

Bu Seviyelerden Dolara Girilir Mi ?

Şimdi dolar kuru 7 ekim 2015 itibari ile 2.94 lü seviyelerde bundan bir hafta önce doların 2,98 altına ulaşması demek alım fırsatını doğuracağını belirtmiştik sosyal medya tarafında. Ancak ABD tarım dışı veriler beklenenden kötü gelmesi ve çin baskısının azalması ve en önemliside ülkemizde yaşanan belirsizliklerin artık son bulma ihtimalinin çıkması bir anda BİST tarafında yukarı sıçramaya ve döviz kurunda da aşağıya çakılmalarının başlanmasına neden oldu.

Bu seviyelerden dolar alınır mı

Bu seviyelerden dolar alınır mı

Bu seviyelerden dolara girmek artık riskin boyutunun daha fazla olması ihtimalinin kuvvetlenmesidir. Kısa vade için doların bu seviyelerden alınması kademeli olarak alınabilir ancak stop loss yapılmasını kesinlikle öneriyoruz. Seçimlerden şayet tek başına iktidar çıkmaz ise doların hızla yükselmesi ortalama seviyenin 3.14 satış seviyesi oldugunu hatırlatmak istiyoruz. Kademeli alımlarda ve satışlarda rakamın 2 ve 3 lü seviyelerden olması gerektiğini hatırlatmak isteriz. Örnek vermek açısından 2.94 den aldığınızda doları 2.97 seviyelerden hızla satmalısınız bu dönemde ancak riski almak istiyorsanız seçimlerde bir nevi loto oynayacağım derseniz karar sizin olacaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ