Borç Transfer Kredisi Veren Bankalar 2015

Borç Kredisi Veren Bankalar
Paylaş
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Geçim sıkıntısı, düşük maaş artışına karşın yüksek enflasyon oranları, büyüyen çocuklar, eğitim, tatil derken nice detaylı planlarla yaptığımız gelir gider dengemiz bozulmaya başlıyor. Her ne kadar ekonomistler, ancak değer kazanabilecek varlıklar, örneğin emlak için, borçlanmamızı öğütleseler de hesaplar tutmuyor. Sonunda, bir çok kalemden oluşan taksitlerimiz ve akabinde her ay düzenli olarak ödediğimiz ciddi bir gecikme faiziyle baş başa kalıyoruz.

En iyi çözüm yolu, elbette ara dönemlerde yeni bir borçlanmayı söz konusu etmeden baÅŸvuracağımız “Borç Transfer Kredileri“.

Borç Kredisi Veren Bankalar

Borç Kredisi Veren Bankalar

Bu tür bir kredinin yıllık maliyeti, bozulmuş bütçelerin ödediği sadece iki aylık gecikme faiziyle eşdeğer. Tabiri caiz ise ilaç.

Borç kapatma kredilerinde, banka eğer onaylamışsa kredinizi kullandırır. Bir şartla; mevcut borçlarınızı kapatmak. Bazen yeni çıkmış kredinize bloke koyarak ödemelerinizi yapmanızı talep eder. Artık bu sistemin yerini, tek bir çatı altında birleştirme yoluna gidiyorlar; İhtiyaç kredisi. Eğer gecikmiş borcunuz yoksa ve belgeleyebileceğiniz düzenli bir gelire sahipseniz yani kredi notunuz iyiyse, başvurunuz gün içinde onaylanıyor.

Bankalar 36 aya kadar taksit imkanı sunarken, maaşınızda haciz bulunmaması, gerekli ikametgah, adınıza düzenlenmiş fatura ve onaylı bordro gibi evraklarınızı hazırlamalısınız.

Evet, hesabınıza yatan yeni kaynağınızla birlikte aylık taksit sayınız 1 ve ödemeler eşit mikatarlarda yapılıyor.

Bu sistemle, çıkmaza giren dar gelirli bireyler, erken zamanda kapattıkları mevcut borçları için de faiz indirimi alır. En uygun faiz oranı Akbank‘ta olup ÅŸubeye gitmeden hangi bankaların borç transfer kredisi alabileceÄŸini öğrenmek isteyenlere beÅŸ önerimiz:

AKBANK

FINANSBANK

DENIZBANK

VAKIFBANK

BURGAN BANK

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

code

DMCA.com Protection Status