Bankasya Eft Saatleri Ne Zaman

Bank Asya Şubeleri
Paylaş
 

Katılım Bankalarından bir tanesi olan Bank Asya eftleri hakkında önemli bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz. Katılım Bankası olarak faaliyetlerini sürdüren ve her ilde bir şube olarak bizlere katılım bankası adına işlemler yapan bir bankadır.

Bankasya Eft Saatleri Ne Zaman

Bankasya ile eft havale gibi birçok bankacılık işlemlerinizi hızlıca yapma imkanı sunduğu gibi, bankacılık alanında önemli faaliyetlerini sürdürmektedir. Para transferi konusunda mobil, internet bankacılığı, şube ve atm lerden 7 gün 24 saat hızlıca işlemlerinizi yapabildiğiniz gibi önemli yatırım faaliyetlerini de bünyesinde bulundurmaktadır. Dolar alım satımı, Euro alım satımı ve altın gibi mevduat ürünleri ile çok fazla kar etmek mümkün bank asya da.

Bank Asya Şubeleri

Bank Asya Şubeleri

Bank Asya Eft Saatleri mesai saatleri içinde 09:00 ile 17:00 arasındadır. Eft işlemleri mesai saatleri içinde ise karşı bankada 10 dakika sonra yansımaktadır.

Bank Asya Eft Sorgulama yapmak için ya internet şubenizden ya da 0850 222 4 888 numaralı hattan hızlıca sorgulama imkanı yapabilirsiniz.

Bank Asya Eft Ücreti Ne Kadar ?

Bankanın mevcut politikaları çerçevesinde ürün ve hizmetlerden aldığımız bilgilere göre 2015 yılı için eft ücretleri düzenli talimatlara göre minimum 0,5 krş ile 4 TL arasında olmaktadır.

Ücretsiz Kredi Notu Sorgulama
Google Plus Sayfamız
DMCA.com Protection Status