Anlaşmalı bankalar ile cep telefonu nasıl alınır

Kredi Kartı ile Telefon Almak
Paylaş
 

Son zamanların trendi haline gelen teknoloji şirketlerinin yaptığı anlaşmalı bankalar ile kredi olayı büyük oranda her geçen yıl artış gösteriyor. Size verilen kredi, ihtiyaç kredisi olarak geçiyor. Uygun taksit tutarları ve düşük faizli ihtiyaç kredileri her insanın aldanmasına ve fazla kredi tutarına abanmasına neden oluyor. Örneğin klasik ve standart hale gelen her banka da geçerli olan en yüksek çekebileceğiniz ihtiyaç kredisi tutarı; 15 bin lira ve size bunu 36 ay vade ile ödeme seçeneği sunuyorlar.

Anlaşmalı bankalar ile elektronik eşya nasıl alınır?
Bu son zamanın trendi ile en çok satılan telefon oldu. Çünkü artık telefonlara normal şartlar altında taksit yapılanıyor bunun yerine anlaşmalı bankalar size kredi verip krediyi firmanın hesabına aktarıyor sizde krediyi bankaya ödemiş oluyorsunuz. Peki anlaşmalı bankalar ile telefon nasıl alınır? Çok kolay..

Kredi Kartı ile Telefon Almak

Kredi Kartı ile Telefon Almak

Mesela Teknosa‘nın anlaşmalı bankası İNG Bank, Teknosa’a gittiğinizde size verilen talimatları uyguladıktan sonra yani telefonunuzdan İNG BANK‘a TC’nizi size verilen kart üzerindeki bir numaraya göndermeniz isteniyor. Sonrasında 5 dakika içerisinde size olumlu yada olumsuz olarak banka cevap veriyor. Eğer olumlu cevap gelirse banka sizi hemen arayıp kaç lira kredi istediğinizi, ürün kodunuzu, kaç ayda ödeyeceğinizi söylüyor ve krediniz hazır oluyor. Kredi Teknosa’nın hesabına geçtiğinde hemen telefonunuz teslim ediliyor. Eğer 1 bin liralık bir telefon alacaksanız ve 1 bin liralık kredi çekecekseniz ve 9 ay taksitle krediyi ödeyecekseniz alacağınız telefon size peşin fiyatına gelmekte. Fakat 12,18,24 gibi vadelerle ödemek isterseniz 100, 200 liralık faizle ödemek zorunda kalırsınız. Teknosa’nın anlaşmalı bankası İNG BANK, Media Markt‘ın Denizbank, Vatan Bilgisayar‘ın ise anlaşmalı bankası Odea Bank. Bu 3 firmadan birine gidip hemen kredinizi çıkarıp elektronik eşyanızı teslim alabilirsiniz..

Konumuzdan Başlıklar:

Ücretsiz Kredi Notu Sorgulama
Google Plus Sayfamız
DMCA.com Protection Status