Akbank Kredi Karti Borcu Sorgulama

Axess
Paylaş
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Akbank Kredi Kartı Borç Sorgulama Akbank;değerli müşterilerine sunmuş olduğu kredi kartları ile çok sayıda taksitlendirme sağlayarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Dönem içi hareketlerini görmek ve kredi kartı borcunu sorgulayarak ödemelerini sağlamak için kullanıcılarına bir çok imkan sağlamaktadır.

Akbank kredi kartı olan Axess kartın borcunu sorgulamak için bir çok yöntem vardır. Açıklayacak olursak: Öncelikle kartınızın yanında olması gerekmektedir. Ya da kart bilgileriniz bilmeniz gerekmektedir. Akbank telefon bankacılığı ile borcunuzu sorgulayıp öğrenebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey 444 25 25 / 0850 222 25 25 hatlı numarayı arayarak müşteri numaranız ya da kart numaranız ile telesekreter yönlendirmesini kullanarak kredi kartı işlemlerine gelerek buradan Axess kredi kartınızın borcunu ve dönem içi hareketini sorgulayabilirsiniz.

Axess kredi kartının borcunu sorgulamanın başka bir yolu ise Akbank atm leridir.Atm ye kartınızı taktıktan sonra ana sayfaya geldiğinizde oradaki seçeneklerden kredi kartı işlemlerini seçmeniz gerekmektedir.Kredi kartı seçeneklerinden sonra açılan pencerede kredi kartı limit ve özeti bölümüne girmelisiniz.Buradan dönem içi hareketlerini ve toplam borcunuzun ne kadar olduğunu göreceksiniz. Son olarak ta internet bankacılığıdır.

Axess

Axess

Akbank şubesinden aldığınız internet bankacılığı şifreniz ile sisteme girerek buradan tüm kart bilgilerine ulaşmanız mümkündür. Bu yolla dönem içi harcamalarınızı ve harcamalarınızın nereden yapıldığını görebilirsiniz. Kullanıcıların dikkat etmesi gereken bir nokta vardır. İnternette çıkan her siteye güvenip borç sorgulamak için kart bilgileri verilmemelidir.Eğer ki bu yöntemlerin hiç birini yapamıyorsanız internet üstünden Akbank dışında başka sitelere kart borcunuzu vermek yerine Akbank şubelerine gitmeniz daha güvenli olacaktır.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

code

DMCA.com Protection Status