Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notu Yükseltme : Kredinotun.com

2015 Konut Kredisi Faiz Oranları Ne Kadar

2015 Konut Kredisi Faiz Oranları Ne Kadar

Her ailenin hayalidir ev almak veya kendi evinde oturmak, kira ödemek her ne kadar zor gelse de ev alma konusunda sıkıntısı olanlara bankalar tüm kapılarını açmaktadır. Ancak çoğu bankalar birbirinden farklı olarak faiz oranları ile ev kredisi yani konut kredisi vermektedir. Tüketiciler ev kredisi almak istediklerinde sözleşmenin en ince ayrıntısına kadar zaman sınırı olmadan iyice incelemeli ve araştırma yapmalarını tavsiye etmekteyiz. Bugün sizlere 2015 yılı konut kredisi faiz oranlarını bankalar nezdinde araştırarak vermek istedik.

2015 Konut Kredisi Faiz Oranları Ne Kadar

Konut kredisi yukarıda anlattığımız gibi her banka aynı faiz oranları vermezler. Genelde tüm bankalar müşteri çekebilmek adına kendi politakalarına uygun bir biçimde faiz oranları ile tüketicilere konut kredisi faiz oranlarını sunar.

2014 öncesine kadar konut kredisi faiz oranları %0.80 ile %0.95 arasında idi. Bu süreçte hemen herkes ev kredisi yani konut kredisi başvurusu yapmıştı. Zira yapılan son anketlere göre de bu yıllardaki konut kredisi başvuruları tüm yıllara oranla bir hayli fazla idi. Ancak artan banka sorunları ve tüm dünyada kavrulan faiz ortamalarının artması sonrasında 2015 yılında bu oranları görmek artık çok zor. Tüketicilere sunulan en düşük tutarlı konut kredisi faiz oranı şuan da %1 üstünde.

Tüm bankaları araştırdığımızda en uygun ev kredisi hangi bankada olarak garanti bankası karşımıza çıkmaktadır. ”Garanti Bankası %2 Peşin Faizli Kiracıya Mortgage ” konut kredisi ile %0,83 faiz oranı ile hızlıca ev kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz.

En uygun konut kredisi faiz oranları

En uygun konut kredisi faiz oranları

Yukarıdaki resimde görüldüğü üzere uygun konut kredisi faiz oranları sıralanmıştır. Sizde size uyan faiz oranları ile konut kredisine başvuruda bulunabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ